PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95814}

Narodziny

Birth
6,2 5 689
ocen
6,2 10 1 5689
7,2 9
ocen krytyków
Narodziny
powrót do forum filmu Narodziny

Nie jest do końca wszystko pewne w tym filmie. Nie wiadomo kiedy Sean otworzył koperty by przeczytać listy. Myślę, że nie zrobił tego od razu. W pewneym momencie życia zaczął odczuwać, że nosi w sobie kogoś innego, z bogatym już bagażem doświadczenia. Ta osoba się w nim ujawnia etapami, pierwsza się mu przypomina żona i to że bardzo ją kocha (być może to wtedy, gdy jeszcze byli młodzi Sean naprawdę bardzo kochał Annę, potem mu się życie zagmatwało) po kolei zacząl sobie wszystko przypominać, po części z listów, ale też i z własnej pamięci. [Nie chce mi się wierzyć, choć i ta opcja jest dobra, że chłopiec poprzez te listy chciał w ten sposób no nie wiem zdobyć Annę, albo, że była to zwykła dziecięca zgrywa.] Wydaje mi się, że dopiero pojawienie się kochanki Seana wywołuje w nim pewnie wspomnienia, od tego momentu jest zagubiony, dochodzi do niego, że zdradzał Annę i że lepiej będzie dla niej, jak go już nie będzie skoro już umarł. Nie chce jej znowu ranić, myśli z miłości do niej by zaczęła nowe życie tak jak chce. Mimo to ona się i tak z tym nie pogodzi. A Sean zacznie nowe życie, zupełnie inne...

mariouszek

mam identyczne odczucia po tym filmie:)
tzn tak samo go zrozumilem i odebralem:)
pozdromilion pa


dzieki listom byc moze znal szczegoly dzieki ktorym "zdal test"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones