PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8026}
7,5 2 219
ocen
7,5 10 1 2219
8,6 16
ocen krytyków
Nashville
powrót do forum filmu Nashville

Uwielbiam Altmana. Jest jednak z tym niewątpliwie genialnym artystą jeden problem w dzisiejszych czasach - nikt go nie ogląda. Nikt nie oglada, a zdobycie takiego filmu, jak Nashville nawet na zwykłym głupim DVDRIPIE (w sieci krążą jedynie wersje z chinskim dubbingiem, albo komentarzem jakiegoś mądrego specjalisty od filmów), nie mówię już nawet o polskich napisach, a o kupieniu go na DVD mogę sobie jedynie pomarzyć. Bo takich artystów jak Altman się w Polsce na DVD nie wydaje.

Jesli ktokolwiek posiada jakiekolwiek namiary na ten film w jakiejkolwiek postaci - BARDZO proszę o kontakt przez PM, albo tutaj w temacie. Będę dozgonnie wdzięczny. Pozdrawiam.

Dołączam się do prośby! Tak wiele dobrego słyszałem o tym filmie, ale nigdzie go nie ma, i nie jest to pierwszy przypadek, gdy w Polsce trudno o dzieło kultowe na całym świecie... :-/

SammyC

Witam :)
Wiem, skąd można ten film wziąć. Po więcej informacji kto zainteresowany proszę pisać na PW.

ocenił(a) film na 6
werkapl

https://kat.cr/nashville-1975-720p-bluray-x264-ac3-ozlem-t8398749.html

ocenił(a) film na 7

Ludzie nie róbcie tajemnicy. Jeli kto wie gdzie jest to napiszcie a nie jakieś podgadywanie typu "wiem gdzie zdobyć tylko nie powiem"
Moim zdaniem najlepiej kupić na Amazonie. Dostępny, bez łaski, dla każdego. Nie ma co prawda polskich podpisów ale są za to angielskie więc ogląda się bez kłopotu. Jeśli znajomość angielskiego to problem to ośmielam się dodać jedynie, że oglądanie Altmana bazując jedynie na polskich przekładach dość często mija się z celem.

jutro w iluzjonie

Wprawdzie minęło prawie 8 lat od Twojego komentarza, więc pewnie już znalazłeś, ale napiszę :D Dzięki recenzji Kinomaniaka właśnie ten film odkryłem (tak, ze wstydem przyznaję, że nigdy nie oglądałem) i jest do ściągnięcia chociażby z Zatoki Piratów, napisy oczywiście do znalezienia w sieci, użyj programu Napi Projekt albo QNapi.

radd91

Leciał w ostatnich tygodniach na Cinemax kilkukrotnie, to również warto wspomnieć

użytkownik usunięty
acocieto_ok

Dokladnie tam go widzialem. Wogole na cinemaxach mozna trafic czasem takie perelki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones