PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621733}

Następny jesteś ty

You're Next
5,7 17 331
ocen
5,7 10 1 17331
6,3 10
ocen krytyków
Następny jesteś ty
powrót do forum filmu Następny jesteś ty

Nie ma co tu się doszukiwać oryginalności - to kolejny film na którym bohaterowie giną jeden po drugim z rąk zamaskowanych zwyrodnialców, aż zostanie ostatnia ofiara, która przejdzie na końcu przemianę i sama wymierzy sprawiedliwość oprawcom w nie mniej okrutny sposób. Wszystko jest jednak dobrze zrobione, sceny są należycie krwawe, muzyka nie rani uszu a aktorzy nie są najgorsi. No i końcówka jest obowiązkowo (niby) zaskakująca - a tutaj nawet zabawna (mam na myśli scenę z policjantem). Ja się dobrze bawiłem na seansie, ten film to dla mnie miłe zaskoczenie, choć raczej nie wychylające się poza obowiązujące w tego typu produkcjach standardy.

Solidne 6,5/10

PS.
Ocenę zawyżyłem przez scenę w której jeden z napastników w zwolnionym tempie wchodzi przez okno z wielkim młotem w ręku - robi wrażenie.

ocenił(a) film na 9
atique

Zgadzam się. Ja też zaważyłem ocenę. Jak dla mnie 6/10 ale patrząc na wypowiedzi, że ten film to chłam i 1☆ to trzeba średnią ratować:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones