PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30589}

Następny piątek

Next Friday
6,8 10 504
oceny
6,8 10 1 10504
Następny piątek
powrót do forum filmu Następny piątek

8/10

ocenił(a) film na 8

Dużo głosów, że dwójka gorsza od jedynki i strasznie brakuje Smokiego. Hmm dla mnie nawet lepsza od jedynki jeżeli nie na porównywalnym poziomie. Zawsze jest przy głupi Day Day zamiast Smokiego I tępi jak but Latynosi. Ich akcje chyba najbardziej mnie gasiły, jacy oni byli naturalni hehe :D Ale i tak najlepsza akcja i mina Pana Jonesa na stacji jak go ciśnie i chce wejść do kibla a koleś twardo uskutecznia gadkę, że nie należy tam wchodzić. Ku**a mistrzostwo!!! Ta mina miażdży!!!

ocenił(a) film na 6
Sprite_87

Mnie osobiście film rozczarował, faktycznie jedną rzeczą jaka mnie bawiła to byli latynosi a zwłaszcza ich zabawny akcent.Nie mniej jednak do jedynki sie nie umywa, a ten cały Day day nie dorasta Tuckerowi do pięt i nawet w połowie jego rola nie bawiła mnie tak jak rola Tuckera.Ale to moje osobiste odczucia, więc jak tobie się podobał na równi z jedynką to spoko.Pozdro

Sprite_87

odejmij od swojej oceny 5 pkt. i będzie idealnie

ocenił(a) film na 8
vilee

A to już Twoje zdanie. Ja zostaje przy swojej wersji.

ocenił(a) film na 9
Sprite_87

dla mnie też dwójka jest lepsza od jedynki. Day day wymiata, no i wujek Elroy z ciotką jest kozacki. A ze nie ma Smokeya. Oglądałem dwójkę chyba już z 7 razy i za każdym razem z duuża przyjemnością ...:) Najgorsza jest niestety trójka. To dopiero niewypał...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones