PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30589}

Następny piątek

Next Friday
6,8 10 504
oceny
6,8 10 1 10504
Następny piątek
powrót do forum filmu Następny piątek

Widac Znaczną Różnice Między Friday A Next Friday Brak Smokiego Da Się Odczuc

zonq

100%-centowa racja!Smokey jest najlepszy, nawet taki koleś jak Day Day nie ma szans najmniejszych dorównać Smokiemu:]Szkoda bo jakby on byl to film bylby o wiele lepszy a tak jest gorszy od 1 części ale lepszy od 3 części bo ona już jest słaba:/Szkoda mam nadzieje ze zrobiaq 4 czesc chociaz juz nie wiem jak ja by nazwali moze "piatek : Reaktywacja" ale jedynie jakby byla ze smokeym bo tak to kaszana pozdro!!!

public16

A moze "One More Friday"? :P Nie mialbym nic przeciwko. Nie ma co porównywać Smokey'a do Dey-Dey'a bo to całkowicie inne postacie. Każda jest zajebista na swój sposób :] Smokey taki cwaniaczkek, Dey-Dey taki pierdoła - obaj równie śmieszni

ocenił(a) film na 4
zonq

Smutno, że nie ma Smokyego ja ten film uwielbiałem za Smokyego. Oglądam to i myślę sobie no pewnie za chwilę wyskoczy Smokey i zrobi się świetnie niestety brak Smokyego - aktor wcielający się w rolę Smokyego w każdym filmie, w którym gra jest zajebisty nawet w Piąty Element.

ocenił(a) film na 8
zonq

hmm, day day i smokie to nawet podobne charakterki, jeden i drugi to takie ciotki troche, ale jednak roznica jest :P

ocenił(a) film na 7
zonq

Trochę ta część straciła powodu braku smokie,day day był śmieszny ale to nie ten poziom co Smookie niestety,Craig zaczął jarać jak widać nadal ma super schizy.Mało było rapu tej części to wielki minus,mażno by się pośmiać ale nie tak jak na Friday.Ocena 7-/10

ocenił(a) film na 8
zonq

Ey, ey, ale nie zapominaj o małym meksykańcu, gringo! :D Jak dla mnie on jest takim odpowiednikiem Smokie'ego. Bardzo fajna, śmieszna postać.

Writer

A ja się nie zgodzę, dla mnie lepszy od jedynki, więcej się działo. Duży plus za mexów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones