PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30589}

Następny piątek

Next Friday
6,8 10 504
oceny
6,8 10 1 10504
Następny piątek
powrót do forum filmu Następny piątek

Polecam polecam :-D

ocenił(a) film na 7

Next Friday to naprawde dobra komedia na której można sie uśmiać. Byłem na tym w kinie na premierze i do tego sam a usmiałem się tak że mało z krzesełka nie spadłem a nawet nic nie paliłem przed filmem :D . Film jest naprawdę śmieszny tylko trzeba go obejrzeć w większym gronie a nie samemu przy komputerze. Tak naprawdę jeszcze nigdy się tak nie uśmiałem na żadnej komedii w kinie jak na Next Friday powaga. Jeżeli na sali siedzą ludzie którzy czają klimat to zabawa gwarantowana :D aha jeszcze jedno!!! Może w filmie nie ma akcji i może nie ma śmiesznych sytuacji za bardzo ale właśnie tu chodziło głównie o dialogi które na wersję kinową stworzyła jakaś kobieta i właśnie z tego był największy śmiech :D i jeśli ktoś ogląda film w tv albo na dvd to nic z tego. Tam dialogi są zupełnie inne i nie śmieszne. Jeśli ktoś mieszka w większym mieście to polecam śledzić repertuar Multikina bo oni mają wykupiony ten film i czasem przy jakiś imprezach go puszczają a jeśli nie masz dostępu do multikina to zbierz się w większym gronie pufnij coś przed ale nie dużo :D i miłego oglądania .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones