PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856377}

Następstwa

The Fallout
6,5 6 668
ocen
6,5 10 1 6668
Następstwa
powrót do forum filmu Następstwa

... dawno mnie nic tak nie ruszyło. Warto zobaczyć przynajmniej dla ról obu sióstr, fantastyczne są.

krystian_2710

gdzie mogę zobaczyć film online?

ocenił(a) film na 8
Weronka90

HBO Max

krystian_2710

A ta str jest za darmo?

ocenił(a) film na 8
Weronka90

Raczej nie, ale warto sprawdzać cda, tam zawsze ktoś coś wrzuca

krystian_2710

nieraz nie zawsze się tam znajdzie co człowiek chcę bo np ciężko mi znależć film o marie curie-składowskiej

ocenił(a) film na 7
Weronka90

cda-hd.cc spróbuj tam ;)

Kalimdor

a godny polecenia ten film czy nudy?

ocenił(a) film na 7
Weronka90

Mi się podobał, jest to spokojny film, pokazujący traumę amerykańskiej młodzieży po atakach terrorystów, które w szkole tam mają miejsce. Nie jest może to wybitny film, ale na taki spokojny wolny wieczór idealny.

Kalimdor

obejrzę w wolnej chwili a teraz oglądam Przypadkowa dziewczyna i taki oo:)

ocenił(a) film na 6
Weronka90

Bardzo mi się podoba "Przypadkowa dziewczyna"
I jak, obejrzałaś " Następstwa" ?

monikaga2

Tak i oceniłam 5/10 :)

ocenił(a) film na 6
krystian_2710

relacje między siostrami ratują cały ten film. No i jedna z ostatnich scen z matką, gdy "dowiaduje się o wszystkim"

krystian_2710

Dokładnie! Scena z tatą genialna!

ocenił(a) film na 8
krystian_2710

A mi się od razu skojarzyła ta scena z C'mon C'mon ale tak - w jakiś sposób bardzo wpływa na ten film

ocenił(a) film na 6
krystian_2710

Jak myślicie, Mia była wymyśloną postacią i sposobem poradzdnia sobie z traumą, dorastaniem? W mojej interpretacji Mia zginęła w strzelaninie a źródłem inspiracji do nadania Mii rzeczywistych cech było jej konto na instagramie, które Vada przeglądała. W ostatniej scenie po otrzymaniu powiadomienia o liczbie zabitych do głównej bohaterki dociera to, że Mia była jedna z ofiar i trauma na nowo ożywa.

albatron

Mia nie zginęła. A ostatnia scena dotyczy strzelaniny w szkole siostry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones