PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8029}
5,3 128
ocen
5,3 10 1 128
Nastazja
powrót do forum filmu Nastazja

Ponawiam prośbę o informacje na temat kopi tego filmu ??

Neuromer

Niestety, mam ten sam kłopot i brakuje mi rozwiązania. Polski dystrybutor ewidentnie "przegapił" tego Wajdę, co jakoś zupełnie mnie nie dziwi. Rozwiązanie na dzisiaj: kup japońskie wydanie, naucz się języka lub przeczytaj powieść i próbuj na domysł ^^

Ogami_Itto

nie no jasne, żeby zobaczyc film nauczę się japońskiego w sumie to jest bardzo proste :)
jednak wole go nie zobaczyc ;)

Neuromer

Nie przejmuj się, ja właśnie się uczę, Może kiedyś spotkamy się przed tym samym rzutnikiem i wyłuszczę chałupnicze tłumaczenie na szybko przy szumie dvd prosto z Nipponu (wiem, lepsze rzeczy tam można kupić). Wtedy będziesz mógł ocenić być może wyżej niż to niecałe 5, jakie film zbiera. Widocznie mało Polaków zna egzotyczne języki, a sama domyślność nie wystarcza...

Ogami_Itto

Oki, to czekam na sygnał :), chętnie sie rozsiądę przed rzutnikiem i posłucham Twojego tłumaczenia.
Pozdrawiam ;)

Ogami_Itto

Czy są jeszcze wolne miejsca?

spiwi

sure...

Ogami_Itto

jest na gryzoniu, tylko po japońsku :)

ocenił(a) film na 9
Ogami_Itto

Raczej naucz się języka oraz przeczytaj powieść

Neuromer

Czy coś już wiadomo na temat napisów do tego filmu? Obejrzałem po japońsku, cudowny klimat, urzekająca muzyka, piękne zdjęcia. Nie mogłem oderwać oczu od Tamasaburo Bando, nie dziwię się, że uważany jest za najwybitniejszego onnagata w teatrze japońskim. Film zamglony, oniryczny.

Myszkin_filmweb

http://nukat.edu.pl/lib/item?id=chamo:2877071&theme=nukat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones