PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799989}

Nasz Jake

A Kid Like Jake
5,8 1 026
ocen
5,8 10 1 1026
Nasz Jake
powrót do forum filmu Nasz Jake

Cóż...

ocenił(a) film na 5

... męczące doświadczenie.
Mega ważny i trudny temat. Mam wrażenie, że twórcy chcieli pokazać, jaka to trudna sytuacja dla wszystkich zaangażowanych, a zamiast tego wyszedł film o rodzicach zbyt zaburzonych, żeby sensownie pomóc własnemu dziecku i zdjąć klapki z oczu, przyznać, że maluch z czymś się zmaga. Nie wiem, może o to chodziło?

Annula

Ten chłopiec z niczym się nie zmagał... takie zachowania są kompletnie normalne... tylko szokują może bardziej w przypadku chłopców... przykre to, ale najwięcej wpadek zaliczyła matka, która zamiast wrócić do pracy, gdy posłali syna do przedszkola, czy tam szkoły, ona mu narzucała jakąś dziwną narrację, puszczając z punktu widzenia wychowawczego chyba najgłupsze bajki Disneya i czytając mu równie idiotyczne bajki na dobranoc. Dziwić się, że chłopiec przejął te wzorce, które przedstawiła mu matka. Spędzał z nią najwięcej czasu, więc co się dziwić, ze podpatrywał, jak zakłada sukienki, buty na obcasie, maluje się. Dzieci to dzieci, lubią naśladować dorosłych. Chłopiec był całkowicie normalny, to dorośli próbowali mu robić krzywdę, na siłę kreując go na kogoś innego

ocenił(a) film na 5
tolerancja91

Dokładnie,dlatego spodobał mi się ten moment jak Sheldon podczas kłótni jej to wykrzyczał,że to jej wina ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones