PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494961}

Nasza niania jest agentem

The Spy Next Door
6,3 24 461
ocen
6,3 10 1 24461
4,7 3
oceny krytyków
Nasza niania jest agentem
powrót do forum filmu Nasza niania jest agentem

Dobry humor, dobrze dobrani aktorzy i niezbyt wysokich lotów efekty specjalne. Przyjemny film na niedzielne popołudnie, ot, żadne arcydzieło po prostu przyzwoita rozrywka i tyle. Trudno się czepiać tak skonstruowanej fabuły,

skoczek_narciarski

równie poprawnie zrobiony co napisane przez ciebie zdanie w temacie

Ten film to szmira w stylu kanałów dla dzieci typu Disney i Nickelodeon. Jak się ma więcej niż 15 lat lub nie ogląda się tego filmu w towarzystwie własnych dzieci to tylko dzięki Chanowi można wytrzymać do końca.

McLlovin

Bez przesady do typowych szmir Disnejowskich jest jeszcze temu filmowi daleko. A i Disneyowi trochę dobrych filmów się udało:) Tem film w drugi dzień świat bożego narodzenia oglądaliśmy ten film ja (lat 24) mój ojciec i moja siostra (lat 27) i dobrze się przy nim bawiliśmy przy oczywiście pełniej świadomości jego nierealności. Tak więc bez przesady. Film przyjemny w oglądaniu.

skoczek_narciarski

nie mówię o filmach Disneya, a o produkcjach Disney Chanel, a to ogromna różnica

Co do drugiej części twojej wypowiedzi to tylko współczuć.

McLlovin

A to co innego choć jednak ten film to ciut wyższy poziom niż filmy z Disney chanel mimo wszystko...

skoczek_narciarski

aktorstwo, postacie, tło muzyczne, dźwięki w tle, cała szpiegowska otoczka - wszystko jakby żywcem wzięte ze współczesnych idiotycznych programów dla dzieci

McLlovin

Właśnie przez ten disneyowski klimat zastanawiam się czy go zobaczyć. Uwielbiam Chana, ale gdy zobaczyłem tego typa a la bieber, to chyba zrezygnuję..

voodoo_LP

Jak lubisz Chana to obejrzyj, sceny z nim jak zwykle na poziomie, ale reszta i szczególnie te idiotyczne postacie odrzucają widza od filmu.

voodoo_LP

Tylko jak jednak zdecydujesz się obejrzeć, to poszukaj wersji z lektorem (jest u mnie na homiku jak co) lub z napisami, bo dubbing dobija i tak już marny film.

McLlovin

Raz już go odpaliłem i przez dubbing wyłączyłem ;) Narazie dam sobie spokój z tym filmem, ale dzięki za info.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones