PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519922}

Nasze wielkie rodzinne wesele

Our Family Wedding
5,9 5 623
oceny
5,9 10 1 5623
Nasze wielkie rodzinne wesele
powrót do forum filmu Nasze wielkie rodzinne wesele

Na IMDb (Internet Movie Database), amerykańskim odpowiedniku Filmwebu film ten otrzymał ocenę 2,3 przy 654 głosach. To coś musi znaczyć. A u nas proszę 8,5 (tylko 11 głosów, chyba na uzasadnienie). Co jest granę?

To dowód na tę niską ocenę: http://www.imdb.com/title/tt1305583/

ocenił(a) film na 6
endrju_p_2

Byłam wczoraj na tym filmie na pokazie przedpremierowym. Powiem tak: nie jest to arcydzieło, ale kompleta klapa też nie. Scenariusz jest szablonowy do bólu, a gra aktorska z początku sztywna, trochę się rozkręca. Ja liczyłam na dużo humoru i cóż, było z tym różnie. Ale muszę przyznać, że trafiały się momenty bezbłędne w których się naprawdę dobrze bawiłam (scena w łazience, moment dobierania miejsc na weselu). Całość troszkę się dłużyła i miała kilka scen rzewnych i romantycznych do bólu. Ogólnie jak dla mnie 5/10 nie było to kompletne dno, ale film nie powalał. Można spokojnie wypożyczyć zamiast oglądać w kinie. Nie jestem pewna czy poszłabym na to drugi raz.

ocenił(a) film na 7
Neverwhere

Spodziewałam się czegoś gorszego, ale kilka momentów naprawdę zabawnych. Rewelacyjna scena z łazienką, Marcus i babcia i kilka pomniejszych scenek. Nie jest to rzecz, która ogólnie zapada w pamięci, ale bywały większe gnioty. "Nasz ślub, ich wesele"

ocenił(a) film na 6
fredmiot

O tak moment jak babcia pierwszy raz widzi Marcusa - bezcenny :D

ocenił(a) film na 6
Neverwhere

Zgadzam się. Do kina raczej nie warto na to iść ale w domu tak dla odstresowania można sobie obejrzeć. Wprawdzie wydaje mi się, że z tego pomysłu dało się więcej śmiesznych scen wycisnąć ale nie będę narzekać. Z dwojga złego już wolę mniej śmieszną komedię, niż taką która na siłę i przy pomocy niesmacznych żartów chce rozśmieszać publiczność.

endrju_p_2

Nie wiem, nie widziałem. Mam tylko podejrzenie iż skoro taka niska ocena u Amerykańców to pewnie nie ma w tym filmie pierdzenia, publicznego rzygania i niesmacznych scen ze zwierzętami. Bez tego amerykańska "komedia" nie ma szans u amerykańskiego widza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones