PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475131}
5 973
chce zobaczyć
National Treasure 3
powrót do forum filmu National Treasure 3

Poprzednie czesci byly naprawde wspaniale mam nadzieje ze i na tej sie nie zawiode :) wydaje mi sie ze w tej czesci wyjasnia o co chodzi z ta strona 47 (kto ogladal 2 czesc wie o co chodzi)

HollyShort

Naprawdę były? Chyba oglądałem inne filmy. A ta trójka nadzwyczaj szybko w planach, ledwie dwójka zeszła z ekranów.

HollyShort

Ja jestem jak najbardziej za. Po slabym Indiana Jones 4 i marnej Mumii 3, Ksiega Tajemnic dla mnie ratuje honor filmow przygodowych w tym roku...

Shagohad

Ja także jestem za. Film jest naprawdę fantastyczny. Zarówno I jak i II część. :D Ciekawe jak potoczą się losy mamusi i tatusia Bena. xD

Shagohad

NT2 ratuje honor filmow przygodowych? Raczysz zartowac...

HollyShort

Filmy były do obejrzenia, takie dla odpoczynku, kino rodzinne, ale nie nazwałabym tej sagi rewelacyjną...

użytkownik usunięty
Susan

A jak tak! Obie czesci sa wysmienite. Prawie caly czas cos sie dzieje, niesamowita scenografia, a o kreacjach aktorskich i muzyce nie wspomne. Jedyne co mi sie nie podobalo to fakt, ze ogolili Rileya.

Zgadzam się! Te dwie części były ekstra. Nie było momentu, żebym się nudziła:).
Ciekawe czy w trzeciej części powiedzą o tej stronie 47.
A mi się Riley bardziej podobał właśnie w drugiej części:).

Miss_Catherine

Pewnie jak dostal ten % od skarbu z jedynki to mu na maszynke do golenia starczylo :P

użytkownik usunięty
Fanek_3

LOL pewnie dlatego [napad smiechu] ja jednak wolalam go z jedynki

HollyShort

Oby nie wyszło tak jak z Mumią. PROSZĘ!!!

Mumia była genialna, Mumia Powraca ujdzie, ale Mumia 3 (nie chce mi sie
pisać całości tytułu tego żałosnego filmu) to reżyserska klapa od sedesu
(chociaż czasem klapy od sedesu są nawet ciekawsze) :P

mszynisz

Też mam taką nadzieję. Oby nie popełnili tego samego błędu.
Może jak zajmie się tym ten sam reżyser co dwóch poprzednich części, to wtedy wyjdzie kolejna ciekawa część:)
Bo jednak w Mumii 3 był inny reżyser i to jeszcze od filmów akcji, a nie takich przygodowych.
W ogóle nie wiem po co wracali do Mumii. Po tylu latach. Tylko niepotrzebnie kasę zmarnowali.

Miss_Catherine

http://boxofficemojo.com/movies/?id=mummy3.htm Kasy to oni raczej nie zmarnowali, ale fakt że to już nie było to samo ;-) Może jednak NT sobie równie dobrze poradzi (o ile powstanie :))

Pozdrawiam

Miss_Catherine

No właśnie wrócili do Mumii żeby zarobić kupę kasy za gniot! Wszyscy na to poszli (łącznie ze mną niestety o.O), bo myśleli, że to będzie coś chociaż porównywalnego z 2gą częścią. A tutaj taka tandeta =P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones