PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475131}
5 974
chce zobaczyć
National Treasure 3
powrót do forum filmu National Treasure 3

Kompletnie się nie spodziewałem że jeszcze kiedykolwiek postanie 3 odsłona. Dowiedziałem
się o tym patrząc na filmografię Cage'a. Bardzo ciekawe jaki skarb odkryją tym razem ;)

mk555

Też jestem zaskoczona tym, ze będzię trójka. I cieszę się, bo podobały mi się dwie ostatnie części. I tak samo się dowiedziałam o tym, jak Ty.

BlueEwelciA

Tak poprzednie części były bardzo zabawne oraz interesujące. Dzięki nim bardziej zacząłem się interesować historią. Co za tym idzie dużo poczytałem o historii Stanów Zjednoczonych. Pozdrawiam ;-)

mk555

koncowa scena kiedy Ben Gates rozmawia z prezydentem o pomocy na temat strony w ksiedze prezydenta jest niczym innym jak wstepem do kolejnej czesci. Juz po obejrzeniu tej sceny bylo wiadomo, ze bedzie czesc dalszy. I dobrze, bo przyjemne familine kono jest rzadkoscia w tych czasach

eriot

*kino :)

eriot

Ciekawe. Nie zauważyłem, dzięki.

eriot

I ta rozmowa Riley Poole-a (Justin Bartha) z dziewczyną( o ile dobrze kojarzę Lisa Marie Sheldon) w końcowej scenie. Ciekawe czy coś z tego wyniknie?

BlueEwelciA

Druga część zakończyła się jednoznacznie, sugerując powstanie kolejnej części. Jest dużo tajemnic na tym świecie na podstawie których mozna nakręcić dobry film.

BlueEwelciA

Ogladajac fil skarb narodow 2 md razu wydedukowac ze film ow powstanie tzn 3 logika to piekna galaz wiedzy , prezydent prosi billa gatesa zeby zagladnal do ksiegoi prezydenta na strone 43 potem na koncu filmu pyta sie czy cos w tej sp

mk555

Już nie mogę się doczekać, uwielbiam Skarb Narodów i Cage'a

mk555

Właśnie obejrzałem Księgę tajemnic po raz wtóry, już nie mogę się doczekać kontynuacji:)

mk555

W sumie to świetna wiadomość, wzornictwo na Indianie Jonsie a tematyka nigdy sie nie nudzi o ile za każdym razem coś nowego aniżeli powszechnie wiadomo. Szkoda że Bibliotekarza sknocili, jedynka była super - nawet o niebo lepsze niż Skarb Narodów - dwójka już taka sobie a trójka to już nieporozumienie. Oby tu trójki nie sknocili.

mk555

"Mam tak samo, jak Ty..." :D Właśnie przez przypadek to przeczytałam i barrrrrdzo się ciesze, bo nie jednokrotnie chciałoby się obejrzeć cos tak lekkiego i fajnego jak NT1 i NT2 albo kontynuację! :D
Zacieram rączki! :D

ellepuma

To prawda, filmy są naprawdę ciekawe i przyjemnie się je ogląda. Ja również nie mogę doczekać sie 3 części ;-) tym bardziej że zaintrygowali mnie tą tajemniczą stroną w tej księdze.

mk555

o własnie! Własnie mi o tym przypomniałeś (-aś) :) Przecież prezydent dał namiar na nią! będzie ciekawie :D

ellepuma

Nie chciał bym psuć nastrojów ale nie ma ani jednej wieści o tym że ten film powstanie! A samo otwarte zakończenie o niczym nie świadczy!!!:( A było by coś o tym, Cage czeka na te rolę jak na zbawienie bowiem gra teraz w strasznym g*****e za przeproszeniem, niegdyś jeden z moich ulubionych aktorów niestety spadł w moim osobistym rankingu:)

ZeneQr

No były takie filmy jak "Godzilla" czy "Planeta Małp" z otwartymi zakończeniami które sugerowały ze powstaną kolejne części. Jednak nigdy nie powstały bo pierwsze części miały nie satysfakcjonującą oglądalność i co za tym idzie - zyski....

ellepuma

chciałem zapytać, bo może macie większe pojęcie o historii a może raczej różnych teorii na temat zaginionych lub nie odkrytych skarbów lub krain. Zastanawiałem się tylko, jeśli by powstała ta część to o czym mogła by być :) Sam nie mogę się doczekać pierwszych jasnych informacji o tym, że 3 się ukaże. Generalnie zastanawiałem się, czy mogło by to dotyczyć np. arki przymierza albo świętego graala, ale to raczej troche oklepane.. ok, a teraz mogę powiedzieć, że osobiście bym się nie smucił, gdyby znalazł się w kolejnej odsłonie wątek z atlantydą ^^ (mało orginalnie ale zjawiskowo!)

izerion

Atlantyda to całkiem niezły pomysł :)

Peach3a3

A i owszem. Swego czasu motyw Atlantydy w "przygodowym" stylu był nawet w jednym z pełnometrażowych MacGyverów i nie powiem, bardzo fajnie mi się to oglądało. Ale nic, poczekamy zobaczymy. A zobaczymy, gdy pojawią się jakieś oficjalne informacje. Jakiś czas temu ktoś gdzieś wspominał coś na temat egipskich piramid...

Aiven_C_Abigail

ooooo piramidy! już dawno chyba nikt nie poruszał tego wątku w filmach przygodowych

Peach3a3

Dawno? ; p Ale jak z Nicolasem to nawet poszukiwanie ludzi w tajdze syberyjskiej byłoby ciekawe. ; p Na pewno lepsze od kolejnej cześć Ghost Ridera.

izerion

Twoje nadzieje raczej się nie spełnią, tematyka filmu do tej pory nawiązywała ściśle do USA i wątpię aby w 3 części coś się w tej kwestii zmieniło.

izerion

Mnie osobiście bardziej ciekawi jakie Cage popełni przestępstwo? Jak na razie na sumieniu ma kradzież deklaracji niepodległości i porwanie prezydenta, nie wspominając już o takich wykroczeniach jak jazda z zabójczą prędkością po Londynie, czy włamanie do pałacu Buckingham, ale to było za granicą :)

mk555

premiera filmu na 2014 ten termin niestety się przeciąga, kiedyś była na filmwebie informacja że powstanie w 2011 teraz już 2014, słabo idzie zabieranie się do tego filmu

scorpio333

Wypowiedź Bruckheimera sprzed 2 miesięcy .
http://screenrant.com/pirates-5-national-treasure-3-bad-boys-3-bruckheimer/

Więc coś się jednak dzieje w temacie

mk555

Też się cieszę, uwielbiam te filmy bardziej niż Indiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones