Filmy post apokaliptyczne

ostatnia wypowiedź: Z_i_G
bobasz bobasz

Mógłby ktoś napisać pare tytułów filmów o takiej tematyce.

• scully1981 scully1981

Własnie sama szukam takich tytułów filmów :):):)Jak bys cos znalałz to daj znac na tym forum a jak ja cos znajde to ja sie tez odezwe

• Dorikin Dorikin

Ostatni brzeg:) Bdb film:)

No i za niedługo wchodzi "The Road" do kin:D

• regenesis regenesis

terminator 1-4,bastion,uciekinier,cyborg,amerykański cyborg:steel warriorr,wodny świat,postman,stalowy świt, mad max,resident evil 2 3,mechaniczna pomarańcza, piąty element,ludzkie dzieci,biohazard x, seksmisja,jestem legendą,wehikuł czasu,planeta małp,jeżdźcy zaginionego świata,zęby i paznokcie,fahrenheit 451,życie po ludzkości,pojutrze,28 dni później,28 tygodni póżniej,doomsday,serial jerycho,ucieczka z raju, łowca androidów, kroniki mutantów,zdarzenie, więcej teraz nie pamiętam. ale to jest to co lubię.

• Marcinov Marcinov

Threads - z tych samych czasów film stacji BBC. Równie szokujacy.

• armal armal
      ocena: 8

widzę, że regenesis nie zna znaczenia słowa postapokaliptyczny - Wehikuł Czasu jest filmem post-apokaliptycznym???

• kacjusz kacjusz

cały film może nie jest, ale w filmie jest wątek post-apokaliptyczny ;]

• Dude_ Dude_

No ale "Mechaniczna pomarańcza" no bez jaj;)
          W "Piątym elemencie" czy "Łowcy androidów" z tego co pamiętam tez nie było żadnej apokalipsy

• KaldtDverg KaldtDverg
    ocena: 7

"Stalker" rosyjski. Polecam. Niby też nie czyste "post-apo", ale klimat bardzo zbliżony.

• Corporal Corporal
    ocena: 8

Chłopiec i jego pies. Typowa post apokaliptyka.

• demoon333 demoon333

2009 " The Road "

• oider oider

http://www.filmweb.pl/film/Program+zniszczenie-1990-167893 Crash and Burn (1990) - science fiction na rynek VHS, więc nic poważnego ale w swojej kategorii trzyma poziom. Z poważnych to zdecydowanie Threads (1983), lepsze od Day After.

• Z_i_G Z_i_G
      ocena: 7

Odświeżam - polecam film Testament(http://www.filmweb.pl/film/Testament-1983-10110). Bardzo dobry klimat, sensowny, absolutnie nie nastawiony na efekty specjalne, ale dzięki temu trzyma poziom nawet po latach

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: