PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642049}

Naznaczony: rozdział 2

Insidious: Chapter 2
6,7 55 511
ocen
6,7 10 1 55511
5,2 5
ocen krytyków
Naznaczony: rozdział 2
powrót do forum filmu Naznaczony: rozdział 2

Witam,

widzę, że mam trochę odmienne zdanie niż tutejsza większość, różne są gusta i guściki :) Moim
zdaniem fabuła została dopracowana, postacie lepiej określone oraz wszystko było pokazane
jak należy. Jednak dla mnie największym minusem jest to, że ta część nie była wgl straszna. Były
przebłyski w niektórych miejscach ale to przy jedynce byłem cały czas w podenerwowaniu.
Kolejnym argumentem jest to, że nie mieli pomysłu do końca jak wypełnić ten film, było
pokazanych wiele niepotrzebnych rzeczy(zapewne dla osób które nie oglądały części I). Nie wiem
czy jest to spowodowane tym, że oglądam kolejny horror w kolejnym dniu ale nie sprawił dla
mnie wrażenia pod względem tematyki jaką widziałem w pierwszej części. Nie ukrywam jednak,
że jestem ciekawy kogo Alise widziała w ostatniej scenie i do ostatniej części podejdę
niewątpliwie :)
3/10

ocenił(a) film na 4
wajdzik23

Wg mnie kolejna częśc to męczenie widzów tą kiepską historią i wyciąganie kasy od naiwnych widzów. Ogląda się to dobrze , fabuła płynie, muzyka pogrywa, od czasu do czasu wyskoczy diabełek z pudełka, ale poziom tego kina grozy jest na poziomie produkcji rodem z kina klasy B. A jest troszkę pierwszoligowych horrorów które na prawdę trzymają w napięciu od początku do końca. Tutaj jest jakoś wszystko poszarpane, psute elementami żartobliwymi ( tych dwóch kolesi z aparaturą do nagrywania ) , gra aktorska przeciętna , pomysł niezły ale wykonanie bez szału.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones