PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642049}

Naznaczony: rozdział 2

Insidious: Chapter 2
6,7 55 508
ocen
6,7 10 1 55508
5,2 5
ocen krytyków
Naznaczony: rozdział 2
powrót do forum filmu Naznaczony: rozdział 2

Słaby

ocenił(a) film na 3

Część pierwszą oglądałem koło grudnia 2016 roku na którejś stacji Polsatu (chyba TV4) i była całkiem niezła. Opierała się na sprawdzonych schematach, ale wychodziło to w miarę dobrze. Niestety dwójka zaczyna się dość klimatycznym openingiem (jak to u Wana), ale im dalej, tym gorzej. Może nieuważnie oglądałem jedynkę albo tutaj ktoś ładował do scenariusza wszystkie pomysły, które mu przychodziły do głowy, bo film jest pogmatwany i chaotyczny. Po jakimś czasie nawet dałem sobie spokój z rozkminami. Szczególnie w końcówce, gdzie bohaterowie wchodzili/wychodzili do innego wymiaru, umierali, byli ponownie wśród żywych i inne brednie. Ogólnie film wygląda jak zlepek mało spójnych scen. Fabuła słabiutka. Tym razem Wan się nie popisał...3/10. Film wczoraj był emitowany w TVP2 i czytał Janusz Szydłowski.

Goro_Gondo

Zgadzam się z tobą lecz oceniłem to na bardzo naciągane 6/10 , ponieważ bardzo lubię twórczości Wana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones