PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559840}

Naznaczony

Insidious
6,7 95 591
ocen
6,7 10 1 95591
5,8 10
ocen krytyków
Naznaczony
powrót do forum filmu Naznaczony

Taaa...

ocenił(a) film na 6

Śmieszy mnie te ocenianie filmu po gatunku. Filmu nie da się przypisać tylko do jednego gatunku nie zależnie jaki to byłby film. "Dom w głębi lasu" - kocham z tego samego powodu, co Ty, to świetna mieszanka groteski i napięcia. Jestem zwolenniczką nowego kina i dobrych efektów specjalnych, ale to wiąże się z tym, że trudno jest znaleźć naprawdę straszny horror. " Jestem legendą" i " World War Z" - ciekawe filmy w klimacie wirusa Z (chociaż w obu przypadkach książki o niebo lepsze). "Mgła", "Sinister", "Legion", " Egzorcyzmy Emily Rose", "Ostatni Egzorcyzm", no i pierwsza, ale tylko pierwsza część "[Rec]" ( kolejne części są fajne, ale to już nie to samo). "Coś" i "Martwe zło" - w obu przypadkach nowe wersje.

ocenił(a) film na 9
charon454

da sie przypisac horror to poprstu horror i tylko horror chyba ze bywa w kosmosie to jest horror fs :D nie wazne ze jest slaby czy wkurxzjacy horror bd horrorem itylko nim milo ze malo straszny ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones