PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658470}
6,5 74 917
ocen
6,5 10 1 74917
4,2 8
ocen krytyków
Need for Speed
powrót do forum filmu Need for Speed

Wielkie rozczarowanie. Od pierwszych minut film nie przypadł mi do gustu, ale pomyślałem
obejrzę do końca może zmienię zdanie. Niestety... Film po prostu idiotyczny - idiotyczne pseudo
śmieszne teksty "nawijki kierowców", żenująca gra aktorska (ja bym nie wstydził na miejscu
aktorów), przekomiczny scenariusz, pościgi... zero składni i ładu - "nic się ze sobą nie klei".
Ledwo, ledwo wytrzymałem do końca seansu - a walczyłem z samym sobą z każdą minutą.
To zapewne miała być komedyjka połączona z super wyścigami - niestety nie wyszło...
Zadziwiające że film ma tak wysoką ocenę... ale to pewnie za sprawą "gimnazjalistów" którzy
aktualnie są na poziomie grania w Need for speed. Od siebie dodam że starsze produkcje gier o
tym samym tytule są lepsze niż sam film.
Czy obejrzałbym ten film ponownie? NIe
Moja ocena: 3/10 - tak wysoka nota tylko za soundtrack

ocenił(a) film na 3
noworosyjsk

Dokładnie tak.
Gra aktorska na poziome telenoweli, film nakręcony chyba bez scenariusza bo jeśli ktoś by to przeczytał najpierw to na pewno nie dałby kasy na kręcenie tego dzieła. Film jest tak wciągający, że zasnąłem na finałowym wyścigu. Wolałbym oglądać przez kilka godzin jak ktoś gra w NFS niż powtórnie obejrzeć ten film. Mam nadzieję, że nigdy nie powstanie kolejna część.

Daję mu 3/10 tylko za to, że uwielbiam oglądać fajne samochody a tutaj kilka się pojawiło.

noworosyjsk

No dobra, napisałeś co myślisz i co teraz?

ocenił(a) film na 1
MartaOK

co teraz... teraz to trzeba promować dzieła filmowe, bo taka tandetna tendencja w kinie doprowadzi do tego , mózgi bedzie mozna zostawic w domu

ocenił(a) film na 1
noworosyjsk

Popieram wypowiedź w 100%. Gdyby nie znajomi, ktorzy przyszli w końcówce nie zdzierżył bym. Szydera do samego końca. A gorace tankowanie to kolejny debilizm i to ze cysterna byla przed zaje.... szybkim samochodem.

NFS to nedza TOTALna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones