PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658470}
6,5 74 923
oceny
6,5 10 1 74923
4,2 8
ocen krytyków
Need for Speed
powrót do forum filmu Need for Speed

Świetny film

ocenił(a) film na 10

Nie wiem co wy macie do Aarona Paula bardzo dobrze zagrał tą rolę nie wyobrażam sobie nikogo innego w tym filmie właśnie dobrze że nie grał tak "idealnie" ponieważ film by się stał sztuczniejszy
a film sam w sobie jest bardzo dobry miło spędziłem przy nim czas i myślę go obejrzeć 3-ci raz lecz i tak nie przebija szybkich i wściekłych ale ten film jest bardzo dobry :) i ma ode mnie mocną dyszkę ;D to co czekam na spamy :P

MetaInfinity

Zgadzam się w 100% !!!
I w dodatku cudowna muzyka Nathana Fursta !!! Uwielbiam zwłaszcza: Nathan Furst - Marshall Motors oraz Nathan Furst - Pete's Death. Posłuchajcie sami a przyznacie mi rację ;) Pozdrawiam ;)

Shurtugal_Eragon

Ode mnie, tez jak najbardziej 10/10 ;) Polecam takze te 2 kawałki: Nathan Furst - Switching Seats oraz Nathan Furst - California Crossing ;) Cudowna muzyka - mega nastrojowa - przemawia do głębi mojej duszy - poważnie ;)

ocenił(a) film na 10
Shurtugal_Eragon

Oo tak muza jak najlepsza no i na końcu scena przy latarni i muzyka od linkin parka świetnie dopasowana do końca :) aż się jej nie mogę nasłuchać :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones