PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658470}
6,5 74 923
oceny
6,5 10 1 74923
4,2 8
ocen krytyków
Need for Speed
powrót do forum filmu Need for Speed

Aaron Paul ...

ocenił(a) film na 6

Nie ukrywam, że obejrzałem ten film tylko dla niego i już na początku zaczął mnie irytować swoją grą aktorską. Do momentu pierwszej odsiadki tak było, potem w prawie każdej scenie miał łzy w oczach jakby miał się zaraz popłakać. Strasznie się zawiodłem, bo jestem wielkim fanem BB i grał tam po prostu genialnie, tutaj wypadł nieco żałośnie. Ogólnie cały film jest gniotem, ale dało się to obejrzeć. Bardziej komedia niż "Akcja", bo zarówno fabuła i jak scenariusz to dno dna.

Jeszcze się przyczepię nieco do Aarona(którego zresztą bardzo lubię) - czy nie drażniły Was jego pozy i miny w tym filmie? Przekręcał głowę i dopiero wtedy wygłaszał jakąś kwestię. Strasznie śmiesznie to wyglądało.

No i rzecz oczywista - film przewidywalny i to mocno. Już naprawdę mogliby się postarać rozwinąć niektóre wątki, a tu proszę - od razu naprawili tego Mustanga, 2 lata w więzieniu minęły z 2 sekundy. Zresztą i tak największą pompę mam z tego tankowania w locie, bo przecież ta 1 minuta postoju by ich zbawiła. Dłużej to trwało zanim przygotowali się do zatankowania auta niż gdyby się normalnie zatrzymał.

Ale jedną rzecz muszę oddać reżyserowi - oglądałem dużo filmów akcji, ale ta scena, gdy helikopter podnosi auto zrobiła na mnie wrażenie, bardzo ciekawy pomysł.

pitixpl

Ja tego aktora pierwszy raz widziałem na oczy, więc pomyślałem, że to jakiś świeżak znikąd, co to załapał się po znajomości. Rzeczywiście to co robi w filmie jedynie na żałość zasługuje.

intervigilium

Nie mam do aktora nic, ale nie nadaje się do tego typu filmów.. Chcieli zrobić z niego Bryana, ale to nie ten aktor.. Trzeba innego.

Logan_Cole

Johnny Depp by tu pasował, nie róbcie jaj bo kogo byście dali za niego, dobrze wypadł

ocenił(a) film na 6
ShinigamiK

Pytanie czy JD w ogóle zgodziłby się zagrać, gdyby zobaczył scenariusz.

pitixpl

po tych wypocinach widze ze oczekiwania były ogromne. Film miał byś przyjemny i był. NFS i F&F (no i 60sek) jedyne filmy godne w tej tematyce. Porównaj swoje oceny z NFS i gataway 2013 a pozniej sie yebnij w łeb 7je6ie

ocenił(a) film na 6
Karool225

Bardzo lubię serię F&F, ale zabolało mnie, że ten aktor wypadł tak źle w takim filmie. Oczekiwań wielkich nie miałem, więc nie wiem do czego pijesz.
Nie musisz używać pokemoniastego pisma cw elu.

pitixpl

Po prostu czopie, Aaron jest gwiazdą jednej produkcji tak samo jak Mr. White czy serialowy Dexter. Ale że ty masz "oczekiwania" od serialowego ćpuna ??? JCP

ocenił(a) film na 6
Karool225

Pewnie nawet nie wiesz jełopie, że Aaron nie jest nawet profesjonalnym aktorem, więc szans za dużo nie miał. Zaproponowali mu to skorzystał.

Co do Dextera - 6 stop pod ziemią, obejrzyj i zamknij już lepiej mordę ;)

pitixpl

po ch*ju to 6 stóp pod ziemią. Może ci sie podoba jak z czarnym sie lizał, pedale xd

Aaron profesjonalny aktor czy też nie, do konca swojej kariery bedzie kojarzony z serialowym cpunem.

Nara pedale ;)

ocenił(a) film na 6
Karool225

Napisałeś z jebie, że serialowy Dexter to aktor jednej produkcji, to Ci wyjaśniłem, że tak nie jest.
Szkoda, że jesteś tak ograniczony i nie dociera do Ciebie zmoczku, że Aaron nie miał zbyt wielu szans na pokazanie się na arenie międzynarodowej dlatego ciągle jest kojarzy z B&B i długo tak będzie. O ile nie zagra w kilku większych produkcjach takich jak NFS. Teraz japa, bo za 2 tygodnie wracasz do gimnazjum. Do testu się pomału szykuj, żebyś siary rodzicom nie zrobił.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
pitixpl

ja tylko czekalem az on powie "what up bijaaaaaaaaaacz"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones