PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658470}
6,5 74 820
ocen
6,5 10 1 74820
4,0 7
ocen krytyków
Need for Speed
powrót do forum filmu Need for Speed

Całkiem niezły

ocenił(a) film na 6

Film nie jest zły, wystarczy tylko nie nastawiać się na zbyt ambitne kino. Fil dostarczył mi masę rozrywki, czego oczekuję od filmów tego typu. Ocenę zdecydowanie podnosi Aaron Paul, któremu według mnie jako jedynemu udało się odegrać postać z wyrazistym charakterem. Kolejny raz zaskoczył mnie fenomen tego aktora. Zresztą, ten kto oglądał "Breaking Bad" wie o czym mówię.

ocenił(a) film na 7
Frontsider

Zgadzam się z tobą! Na początku myślałem, że Aaron nie będzie pasować do tej roli ale jednak dobrze mu to wyszło :D Film lekki i jako, że to Need For Speed to za każdym razem jak coś się z radiowozem stało w głowie pokazywała mi się punktacja jak w Most Wanted ( starsza wersja oczywiście :D )

ocenił(a) film na 6
Frontsider

Fil to świetna rozrywka i w tej kategorii nie mam nic do zarzucenia. Mnie tylko zastanowiło, że nigdzie nie było monitoringu aby stwierdzić, że Dino jechał 3 samochodem:) Nieźle zagrali wszyscy, Aaron do mnie jakoś nie przemawia, ale nie mówię, że źle zagrał. natomiast przekonuję się do Imogen. Zresztą razem zagrali w "Nauce spadania" i tam bardziej mi się podobali:)

ocenił(a) film na 6
gabi_2

W "Nauce spadania" świetny duet, też mi się spodobali. Scenariusz nie jest jakiś wybitny, więc wielu luk się można odszukać ;p Mimo wszystko- dobra rozrywka a tego oczekiwałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones