PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658470}
6,5 74 830
ocen
6,5 10 1 74830
4,0 7
ocen krytyków
Need for Speed
powrót do forum filmu Need for Speed

Do kasacji...

ocenił(a) film na 2

Spodziewałem się nieudanej produkcji. Jednak im dłużej oglądałem tym bardziej byłem zażenowany. Żenujący scenariusz, żenujące aktorstwo, ckliwa muzyczka w poszczególnych scenach, brak humoru całościowo bez polotu. Jedyny plusik należy się za niektóre sceny pościgowe ale w ogólnym rozrachunku to za mało.

Film jest schematyczny do bólu. Niedoścignione klasyki kina samochodowego postawiły poprzeczkę bardzo wysoko Bullit, Vanishing Point. Przywołuje te 2 filmy celowo bo twórcy NFS starali się co nieco z nich skopiować. No cóż nie wyszło.. nie te czasy nie ten poziom..
Wyszła klapa, film raczej dla widzów poniżej 13 roku życia.

2/10

ocenił(a) film na 7
Cziken

mi również ta przewidywalna fabuła nie podobała, gdyby film powstał w latach 2000-2005 myślałbym inaczej, jakby się nad tym zastanowić to szybcy też niebyli zbytnio fajni pod względem fabuły , Need for Speed mimo wszystko ma prawdziwe samochody !!! oglądając ten film byłem zdumiony jak mało było tam komputera- to już duży plus ,ponieważ akcja jest super, czekam na drugą część

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones