PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658470}
6,5 74 830
ocen
6,5 10 1 74830
4,0 7
ocen krytyków
Need for Speed
powrót do forum filmu Need for Speed

Da sie obejrzec ale bez reweli. 5/10

Jabati

Film nieco ustępuje ostatniej (szóstej) odsłonie "Szybkich i Wściekłych" ale różnice nie są kolosalne (raczej niewielkie) a obraz zatwardziałym koneserom gatunku może się przypodobać i dostarczyć dobrej rozrywki. Całokształt oscyluje blisko 7-/10.

Socrates_filmweb

Film całkiem udany,mniej więcej na poziomie "Drive".

ocenił(a) film na 5
Black_Horse_filmweb

Sorry, ale poważnie chcesz porównywać NFS do Drive? :D

Black_Horse_filmweb

'Mniej więcej na poziomie "Drive" '. Pozdrowienia z podłogi xDDD

Socrates_filmweb

Szybcy i Wściekli 6 to gówno, niestety. Jestem wielki fanem F&F ale NFS od F&F6 jest dużo dużo lepsze.

HLR0211

Też tak uważam, mają lepszą fabułę i bryki ;)

paul_walker

Fabuła niby prosta bo zemsta ale jest w niej coś wciągającego. No a samochody to są co najmniej 3 razy lepsze. Pozdro

HLR0211

A najlepsze to Agera R oraz Ford Mustang GT :D

paul_walker

Zgadzam się. Dla mnie najlepszy Mustang GT, w tym aucie jest coś co mnie przyciąga.
Na mnie wrażenie zrobił jeszcze McLaren P1. To jest cudo nowoczesności.

ocenił(a) film na 9
HLR0211

Również uważam, że NFS na wielu poziomach pokonuje F&F. Ciekawy główny bohater, który został dobrze zagrany przez Aarona Paula. Super samochody, wyścigi, kraksy.
NFS przypomina o czym F&F być powinno.

ocenił(a) film na 9
HLR0211

Również uważam, że NFS przebija F&F na wielu poziomach. Ciekawy główny bohater dobrze zagrany przez Aarona Paula. Piękne, szybkie samochody. Wyścigi pełne kraks i wielkich prędkości to coś o czym F&F już dawno zapomniało. Do tego świetny montaż i reżyseria.

ocenił(a) film na 5
HLR0211

Zagadzam sie. W NSF te wyscigi i wypadki byly bardziej realne.

ocenił(a) film na 9
Pajo

To dlatego, że zostały one dokonane na prawdę. W filmie nie użyto żadnych sztuczek komputerowych. Wszystkie wybuchy, kraksy, latanie samochodami zostało przeprowadzone naprawdę.

Xemidra

I to przewaga tego filmu nad ostatnimi częściami F&F. ;)

ocenił(a) film na 1
Xemidra

Ile ty masz lat?Bo po postach wnioskuję że niewiele.

ocenił(a) film na 3
Xemidra

Uhmm.
Zupełnie tak samo jak Goluma zgrał żywy aktor - Andy Serkis.

Socrates_filmweb

Haha jak ten film ustępuje ostatniej części F&F to ja nie mam pytań. Fanbojstwo trochę przysłania ocenianie tej tandety jaką była szósta część, ale żeby aż tak? Nie trzeba być specem aby wysnuć wniosek, że NFS jest filmem bez porównania lepszym jeśli o wykonanie chodzi. Jest to przede wszystkim film o wyścigach, pościgach i nie tylko, a F&F obecnie ogranicza się do misji komandosów. Btw krytyka na NFS widzę po komentarzach jest spora, ale musi to być spowodowane brakiem akceptacji czegoś innego niż F&F. Obecnie twórcy F&F musieliby się sporo postarać żeby stworzyć coś lepszego.

ocenił(a) film na 9
Nomad1000

Całkowicie się zgadza. NFS bliżej do pierwszych F&F niż do tego co oglądamy obecnie.

ocenił(a) film na 1
Nomad1000

Własnie gdyby twórcy wrócili na właściwe tory,myślę że wyszłaby świetna część.Ale teraz wola tworzyć części które mają coraz mniej wspólnego z pierwotnym pomysłem na serię.

Jabati

Też dałam 5, chociaż siedząc w kinie oczekiwałam nieco więcej.

ocenił(a) film na 8
grungeajax

A ja liczyłem, że będzie to dobry film (bo tytuł do czegoś zobowiązuje), a po obejrzeniu w kinie stwierdzam, że wypadł nawet lepiej niż się spodziewałem. Jednak Szybkim i wściekłym nie dorówna.

Jabati

To jest film na podstawie gry, i auta są w nim najważniejsze.

"F&F dawno dawno temu też było filmem o autach, zanim zrobili z tej serii absurdalną telenowelę akcji, z autami gdzieś na dalszym planie.

ocenił(a) film na 5
marcin261287

to chyba nie do mnie było co?

Jabati

Tak, do Ciebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones