PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658470}
6,5 74 923
oceny
6,5 10 1 74923
4,2 8
ocen krytyków
Need for Speed
powrót do forum filmu Need for Speed

Szybcy i wściekli do lipa, ale przy tym ścierwie to wręcz arcydzieło.

Jak sobie człowiek pomyśli, że się wychował na Days of Thunder ( notabene nota na Filmwebie niższa, niż tego ultra gniota ), a współczesne dzieciaki oglądają takie kosmiczne gówno, to aż strach pomyśleć, co z nich wyrośnie.

To tak, jakby człowiek w młodości jeździł Porsche i nadeszły czasy, że Porsche jest do kitu, a gimbaza zachwyca się Volkswagenem Golfem. Chce dzieciaka odstawić do szkoły, a on mi mówi: Nie bierz Ferrari, bo mnie wyśmieją, bierz Punto.

ocenił(a) film na 9
beniaminGT

no sorry koleżko, ale jeśli dajesz 10/10 Królowej śnieżce a temu filmowi 1 to jak strzelenie sobie samemu w kolano !

ocenił(a) film na 1
swirus17

Czyżby?!

Królewna Śnieżka ( wersja z Julią Roberts ) to prawdopodobnie najlepszy film baśniowy, jaki istnieje. I chyba jedyny familijny, który jest do obejrzenia również dla wymagającego widza.

Tymczasem twoja dziewiątka dla tego super gniota, to jak dać dziewiątkę Hitlerowi w kategorji: mąż stanu.

Widzę, że dałeś 10 Skazanym na Shawshank. Czyli skazani są tylko ciut lepsi niż goście, którzy usłyszeli obietnice od jakiegoś niedorozwoja, że dostaną jego Lambo jak zabiją innego matołka, do czego próbują wykorzystać dwie gruszki pomalowane w amerykańską flagę.

Także, wybacz, ale jak ja strzeliłem sobie w kolano, to ty wypaliłeś sobie z armaty w usta. Bez urazy.

ocenił(a) film na 8
beniaminGT

Seria gier NFS jak i film NFS właśnie odeszły od tuningu wieś wozów i są tam najszybsze auta świata, a to, że są szybsze od Ferrari i Porsche to już nie nasza wina.

ocenił(a) film na 3
beniaminGT

Zgadzam się, film taki sam chłam jak ostatnie gry z tej serii. NFS Porsche 2000 to była gra...

ocenił(a) film na 7
morgoth5

"NFS Porsche 2000 to była gra" - tu się zgadzam, pamiętam jak z kumplami postawiliśmy przed monitorem 4 krzesła w dwóch szeregach i świrowaliśmy zjarani, że jeździmy furą po mieście he he fajne czasy :)

użytkownik usunięty
xcznx

Szczególnie, że w NFS Porsche nie jeździło się po mieście. :))))

ocenił(a) film na 7

O kurde, rzeczywiście :) sorry pomyliło mi się to było NFS Porsche Unleashed :)

ocenił(a) film na 6
beniaminGT

nie zgodze sie film mnie zdziwil nie byl az tak przesadzony jak sobie wyobrażałem i daleko mu do szybkich i wscieklych pod tym wzgledem zwlaszcza patrzac na 5 i 6 czesc

ocenił(a) film na 4
beniaminGT

Zgadzam się, dialogi takie drętwe i sztampowe, że ledwo mogła dokończyć ten film, nie wiem jak po takim genialnym serialu jak Breaking Bad on zagrał w takim gniocie.

ocenił(a) film na 9
beniaminGT

Gratuluję. Widzę, że po ekranizacji gry która polegała na jezdzie samochodem oczekiwałeś co najmniej drugiego "Obywatela Kane'a". Brawo. Z materiału zródłowego wyciśnięto w tym przypadku więcej niż się dało. Za sam sposób sfilmowania wyścigów chylę czoła (wszystkie części "Fast & Furious" przy tym to śmiech), uznanie należy się też wyjątkowo dobrej muzyce (acz w samym filmie często zagłusza ją warkot silników). Oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania, ale na ocene pokroju 1 to zasługują filmy typu "Stary gdzie moja bryka?".

ocenił(a) film na 1
beniaminGT

Ten film to DNO i nie ma co tu dyskutować. Szkoda życia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones