PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658470}
6,5 74 923
oceny
6,5 10 1 74923
4,2 8
ocen krytyków
Need for Speed
powrót do forum filmu Need for Speed

Sporo interesujących filmów, choć Polacy i tak będą narzekać, miast się cieszyć. Najlepiej to w
ogóle pisać, że ten film to gniot jak pewien pan niżej, filmu się nie widziało a już się jedzie. Eh meh
Polacy.....

The_Fallen

Możesz napisać jakie to filmy będa mocne w marcu?

Belsnizkel

Need For Speed, Kapitan Ameryka Winter Soldier, 300 sequel.....w sumie fane może bc też Noe, ale raczej nie będzie to wielki hit. Nie wiem czy pominąłem coś jeszcze, ogólnie dla mnie te filmy mają szansę być bardzo dobre więc w sumie miesiąc mocny. Jak ci nie pasuje to nie musisz wcale tego komentować, zawsze pierwsi do komentowania są ci co są krytycznie nastawieni.

The_Fallen

Pytam z ciekawości bo nie orientuje sie z nowosci. Z tych tytułów widzialem zwiastun 300 i podobal mi sie zajebiscie

Belsnizkel

Tak się domyślałem, że możesz pytać z ciekawości czy coś, na całe szczęście tak jest. Wracając, jak mówiłem marzec mocny, jednak maj to już całkiem co innego. Godzilla, na skraju jutra....te dwa filmy nieźle się zapowiadają.

Belsnizkel

Dodatkowo w marcu wychodzą RoboCop, Hercules i Sabotage ( jak lubisz Schwarzeneggera) ;)

Blackylady

RoboCop już od tygodnia jest w kinach :)

Dudefix

Racja, mój błąd. Myślałam, że premiera jest w marcu. ;)

ocenił(a) film na 8
The_Fallen

Nie można zapomnieć o Muppets Most Wanted

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones