PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658470}
6,5 74 830
ocen
6,5 10 1 74830
4,0 7
ocen krytyków
Need for Speed
powrót do forum filmu Need for Speed

Moje odczucia są bardzo mieszane co do tego projektu. Wygląda na klona Szybkich i Wściekłych i raczej poza nowymi i ładnymi brykami nie wprowadzi niczego ciekawego i świeżego. Zastanawia mnie jak w ogóle można zrobić dobry film na podstawie takiej gry. Scenariusz jakby na siłę pisany opowiada o gościu niesłusznie skazanym, który mści się na wrogach (ile już tego oglądaliśmy?)

Fast and Furious było fajne na początku a z każdą nową częścią zbliżał się do dna. Myślę, że w tym przypadku też tak będzie. Poza tym gra NFS też już od dawna straciła w oczach fanów ścigałek w tym także i w moich.

MMAniac

Zgadzam się z tobą, ale mam nadzieję, że to będzie "COŚ".

ocenił(a) film na 8
sebbaaaa

Moim zdaniem, mogli by (jeśli już biorą się za NFS) zrealizować to na podstawie świetnego, moim zdaniem NFS:Most Wanted nie chodziło tam o zakochaną parkę jak będzie pewnie tutaj, lecz o zdradę(również) przez osobę którą musimy pokonać na samym końcu "drabinki" a która posłużyła się podstępem, sądzę że bardzo widowiskowo mogło by wyglądać wspinanie się po drabince jak miało to miejsce w w.w. grze. Sam grając odczuwałem silne emocje i myślę jeśli producent poszedłby w tą stronę mogło by to wypalić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones