PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658470}
6,5 74 923
oceny
6,5 10 1 74923
4,2 8
ocen krytyków
Need for Speed
powrót do forum filmu Need for Speed

Tym razem cena akurat dobra. Po samym tytule spodziewałem się czegoś lepszego, tak popularna gra, i teraz film, a tu...może nie rozczarowanie a duży nie dosyt. Nie mówię tu o grze aktorskiej, bo to nie o to tu chodzi, w tym filmie, a koncepcji i rozplanowaniu i pomysłu..
3/4 wzorowane od Fast&furious, w każdej części szybkich dobrze lepsze pościgi akcje, po co mi 375kmh skoro nie widać tego? Tobey nie równa się drifftem do Bryana.. Dużo ćwiczył wzorował się na jego stylu, ale daleko mu do niego.
Chcieli pokazać akcje z tankowaniem - czyli wzór z kradzieży w ruchu cysterny z szybkich 5 części..
Jedyny pomysł z tym samolotem, że pilotował wydaje się "czymś nowym".
Na pewno nie przebiją kradzieży sejfu z 5 części szybkich z banku - mistrzowstwo..


Jestem ciekaw opinii fanów Fast&Furious :)

Logan_Cole

Może ocenę wystawiłem pod wpływem tego że byłem świeżo po seansie ale ten film mnie zmiażdżył, biorąc pod uwagę ze szedłem na niego spodziewając się najgorszego. Ale w trakcie seansu ten film mnie przekonał. Głowni aktorzy bez jakichś większych filmowych ról dobrze zagrali. Mustang- co za auto! I ogromnym plusem jest to że sceny robiono na prawdzie a nie w komputerze.

Teraz co do F&F. Ten film postawiłbym obok pierwszej i piątej części. Bo umówmy się, że 6 była słaba, żeby nie powiedzieć bardzo słaba. Aktorzy na pewno spędzili mniej czasu na planie niż komputerowcy w studiu. Moim zdanie F&F to genialna seria, a NFS to genialna odskocznia od tej serii.

HLR0211

W NFS to głównie komputerowa jazda-to mi się nie podoba.. Zmiana biegów przy kierownicy - automatyczne sprzęgło. Fakt efektów specjalnych komputerowo nie było same "popisy kaskaderskie" wszystko realnie fajnie zrobione.
Sam końcowy wyścig..jak dla mnie nic wciągającego, już bardziej jak jechał z tą blondi i potem zwrócenie na siebie uwagi tego gościa żeby zaprosił go na wyścig na tym można było zawiesić oko"

ocenił(a) film na 7
Logan_Cole

Masz racje, mnie również nie zaskoczył niczym szczególnym ten film, taki sobie do pooglądania - nic więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones