PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658470}
6,5 74 830
ocen
6,5 10 1 74830
4,0 7
ocen krytyków
Need for Speed
powrót do forum filmu Need for Speed

Wiadomym było, że nie będzie to ambitne kino. Mimo to jestem zaskoczony, jak ten film jest dobry.
Nie wspaniały, ale spodziewałem się klona ostatnich F&F (samochody w tle, karate, "karki"
przerzucają się przez ściany). Myślałem też, że skopiują klimat z Undergrundów, a podczas
wyścigów kierowcy będą się przekrzykiwać w docinkach, a obraz wokół aut rozmyje się do
niedorzeczności podczas używania nitro.
Nic z tych rzeczy. Need for Speed, ma najwięcej wspólnego z klimatem Hot Pursuit. I dzięki za to
reżyserowi i scenarzyście. Pierwsze skrzypce grają samochody, prędkość i policja. Nie ma namolnej
gangsterskiej muzyki, słychać tylko wydechy i silniki. Wybrano świetne auta, wiadomo, że chciałoby
się zobaczyć inne, które są naszymi ulubionymi, ale nie można narzekać. Fabuła jest :) Jak na rodzaj
filmu - na poziomie. Mimo, że historia jest przewidywalna, pościgi i wyścigi rekompensują wszystko.
Obsada bez wielkich gwiazd (no, z jednym wyjątkiem), spisała się bardzo dobrze. A Imogen Poots
jest śliczna :)

PieczykM

A ja jednak czułem niedosyt. Kiepska fabuła, bardzo słaba oprawa dźwiękowa i niezwykle wręcz przewidywalny scenariusz.
W całym filmie podobała mi się ledwie jedna scena, no może dwie, z czego jedna to ta "tragiczna".

Moim zdaniem zmarnowany potencjał, 6/10.

ocenił(a) film na 7
MojeGBA

No cóż, wszystko rozbija się o oczekiwania. Naprawdę sądziłem, że to będzie coś w granicach 4/10.
W sumie ja się nachwaliłem i wystawiłem 7, Ty skrytykowałeś i dałeś 6/10 ;)

ocenił(a) film na 1
PieczykM

Mi film w ogóle sie nie podobał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones