PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658470}
6,5 74 830
ocen
6,5 10 1 74830
4,0 7
ocen krytyków
Need for Speed
powrót do forum filmu Need for Speed

Uwielbiam serię NFS i mam nadzieję, że film będzie w stylu F&F

gunit7

Też uwielbiam serię NFS, ale mam nadzieję, że film nie będzie w stylu F&F. Te wszystkie Carbony, Wantedy i Undergroundy nie będą oryginalnym pomysłem na ekranizacje, są oklepane i nudne.

ocenił(a) film na 9
Szarzyzna

To przykro mi ale będzie :)
Ja osobiście się z tego ciesze.

ocenił(a) film na 8
gunit7

Też się cieszę i mam nadzieję, że filmowi będzie bliżej do F&F niż dużo słabszego Fast Track: Bez Granic.

gunit7

Sądzę i mam poniekąd nadzieje ,że film NFS będzie czymś pokroju 1 i 2 części F&F dużo samochodów , dużo lasek, dużo ścigania. Mi najbliższe sercu zawsze jest i będzie NFS Underground 2. Tak samo przesiąknięty klimatem nielegalnych wyścigów jak pierwsze dwie części F&F. Ale nie snuje planów , nie robie sobie nadziei. Po prostu przyjme to co zaserwują twórcy, wierzę ,że pokażą swoją wizję ulicznych wyścigów ,a czy będą się wzorować na Hot Pursuit . Undergoundzie, Shifcie ,zmiskują to czy jeszcze coś innego mi to tito. Jako fan tego typu filmów jestem zachwycony ,że wyjdzie kolejny film o tej tematyce. Liczę ,że się na tyle spodoba ,że kolejne części F&F i NFS będa wychodzić naprzemiennie . Pozdro

ocenił(a) film na 6
kakakamil

Tak fajnie by było żeby ten film był tak dobry jak F&F ale patrząc się na reżysera to chyba wyjdzie z tego kloc.

ocenił(a) film na 6
gunit7

Dobrze by było ale do głównej roli mogli wziąć kogoś innego bo jeśli chcą by ten film się dobrze sprzedał to na ich miejscu zatrudnił bym kogoś pasującego do tej roli jak na przykład Jason Statham i wtedy już byłoby jeden plus do oceny gdyż ten aktor nigdy nie zawodzi.

ocenił(a) film na 7
DemiaN

Moim zdaniem lepiej nie mogli wybrać, Aaron Paul przyciągnie więcej ludzi do kina, niż jakiś tam Statham, nie żebym go nie lubił, bo lubię, ale aktorsko przy Aaronie to on leży.

ocenił(a) film na 6
Slowianin

No nie wiem to jest twoje zdanie.Moim zdaniem ten aktor nie pasuje do takiego filmu i to jeszcze w głównej roli.

DemiaN

Zgadzam się Statham pasowałby idealnie.

DemiaN

Zgadzam się, facet grający główną rolę powinien mieć jaja a Statham pasuje tu idealnie. Ale i tak film pewnie będzie godny wydania 15 zł na bilet :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones