PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658470}
6,5 74 933
oceny
6,5 10 1 74933
4,2 8
ocen krytyków
Need for Speed
powrót do forum filmu Need for Speed

Wyszedł z więzienia by wziąć udział w wyścigu, który miał być szansą na lepsze życie... Jessie na
początku rozwalił nieswojego Mustanga za 2 700 000$, którego najpewniej i tak zatrzymała policja. Wyścig wygrał kradzioną Agerą, która w dodatku była dowodem w morderstwie więc
prawdopodobnie również i ją zatrzymała policja. Ostatecznie wszystkie samochody, które brały
udział w wyścigu i miały być nagrodą dla zwycięscy zostały kompletnie zniszczone i zajęte przez
policję. Po wszystkim główny bohater trafił do więzienia na pół roku po to, żeby wyjść i znowu wziąć
udział w tym wyścigu :D

Saldo końcowe:
---------------------
- 2 700 000$

Może w następnej części pyknie mu bardziej. Widać blondyna (słodka swoją drogą) ma sporo kasy i
nie wnika w to, że właśnie straciła Mustanga za prawie 3mln $.

Niemniej film fajny, wart obejrzenia. Ma też u mnie ogromny plus za brak przesadzonych i
nierealnych scen dla idiotów (jak np. w Szybkich i Wściekłych 6).

Swoją drogą... Zwrócił ktoś uwagę na to, jak wyglądała sama transmisja tego "DeLeone" ?
Wchodzimy na stronę wyścigu i widzimy mapkę a na niej loga samochodów, które pokazują
aktualną pozycję zawodników na mapie. Widzimy obraz z kamerki komentatora i wypisane po kolei
aktualne pozycje zawodników. Nie było żadnych ujęć z jakichkolwiek kamer tak, żeby pokazywały
sam wyścig i ścigających się, co jest dosyć porażkowe skoro mówimy o wyścigu o tak wielkiej sławie
i z takiej klasy samochodami. Na dobrą sprawę skoro transmisja była tak marnej klasy to skąd tak
wielkie zainteresowanie wyścigiem?

smooglerpl

Do filmu podchodzilem bardzo krytycznie z racji produkcji ze strony EA Games, ktore w srodowisku graczy cieszy sie najgorsza slawa. Niemniej wraz z rozwojem fabuly bylem co raz bardziej zaskakiwany, az moje nastawienie z negatywnego przerodzilo sie w pozytywne! Przyjemny, lekki filmy - tak jak wspomina kolega powzyej bez przesadzonych scen. A pieniadze to nie wszystko. :) Polecam.

ocenił(a) film na 1
smooglerpl

Ten wyścig był zaprojektowany tak, żeby wszystkie auta zostały skasowane na trasie, a jak nie na trasie, to na mecie, na której jak pamiętam ciężko byłoby wyhamować nawet z 80 km/h.
Rozwaliła mnie ta transmisja z ujawnionymi nazwiskami i lokalizacjami aut, wszystko w całości dostępne dla każdego chętnego w internecie, ale jakbym miał pisać o każdej takiej głupocie, to za dużo by mi to czasu zabrało.

Przed seansem nie sprawdziłem twórców filmu, dopiero jak na stacji benzynowej w Nebrasce gdy blondie się chowa przed policjantem za regałem i wciskają nam reklamę filmu Act of Valor, zorientowałem się, że dalej będzie już tylko gorzej.

ocenił(a) film na 3
smooglerpl

Jedyny plus tego filmu to aktorka, i to że nie było agrotunningu.

dzik86

Właśnie też mnie to zastanawia po cholerę brać udział w wyścigu gdzie wygrana to auta biorące w nim udział. No chyba że tylko ta jedna edycja była taka pechowa że wszystkie bryki po kolei się wykruszyły.

ocenił(a) film na 7
smooglerpl

Blondyna odzyskała tego Mustanga, bo przyjeżdża nim pod koniec filmu po Tobeya. Chyba, że to inny samochód.

ocenił(a) film na 3
McGyverPL

Przecież Mustang nie jechał w tym wyścigu.

ocenił(a) film na 7
dzik86

A czy ja napisałem, że jechał w tym wyścigu?

użytkownik usunięty
McGyverPL

Tak to inny samochód. Ten srebrny to Ford Mustang GT 2013 zaś czerwony to Ford Mustang GT 2014.
Sam film całkiem ok ale jak zwykle ktoś dał dupy przy tłumaczeniu i pomylił McLarena P1 z Lamborghini Sesto Elemento.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones