PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=376486}
3,7 325
ocen
3,7 10 1 325
Neighbor
powrót do forum filmu Neighbor

Film na pewno zasługuje na trochę wyższą ocenę, a że dzieci neostrady oglądają filmy, które gatunkowo im nie odpowiadają to potem oceniają tak nisko.
Jeśli ktoś lubi oglądać torturowanie i mordowanie ludzi przez uroczą kobiete i nie wymaga od filmu jakiegoś głębszego sensu to ten film jest dla niego.
Film jest przyzwoicie zrobiony i wart obejrzenia ale kto co lubi nie każdemu przypadnie do gustu, po prostu trzeba takie filmy lubić. Mnie osobiście bardzo się podobał :-)

ocenił(a) film na 8
wolfi89

Zgadzam się :) mi mo to subiektywnie wole Srpski Film który jest bardziej zryty i trochę psychologiczny/psychodeliczny

ocenił(a) film na 2
wolfi89

"Jeśli ktoś lubi oglądać torturowanie i mordowanie ludzi przez uroczą kobiete" - yeah, to brzmi jak fragment spowiedzi jakiegoś zboczonego psychopaty;] Ale a propos filmu, film słabiutki, bez najmniejszego sensu. Takich filmów się nie robi. Tylko dlatego nie dałem 1 , że faktycznie było odważne jeśli chodzi o pokazywanie tortur (co nie każdemu się powinno podobać, i chwała, że się większości jednak nie podoba;]). Mi się ten rodzaj filmów nie podoba (czyt. lubię horrory, ale to było nawet gorsze od klasycznego gore).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones