PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492471}

Nekromancja

Necromentia
4,5 1 768
ocen
4,5 10 1 1768
Nekromancja
powrót do forum filmu Nekromancja

1/10

ocenił(a) film na 1

Pisze ja Danka zona Mario, co to za film, uwazam go za gniota szkoda bylo tylko pieniedzy
na ten film, a jezeli ktos jest innego zdania, to podajcie nazwe waszym zdaniem gorszego
gniota, dalabym temu filmowi najwyzej 1 punkt.

ocenił(a) film na 8
mario2525

Jak się takich filmów nie lubi to się ich nie ogląda.
Film jest dobry naprawdę dobry. Fabułą jest ciężka i pokręcona dużo przeskoków w czasie i przestrzeni, tego typu filmy trzeba po prostu lubić nie ma innej opcji.
Klimat filmu robi wrażenie, wszechobecny mrok i klimatycznie dobrana muzyka budująca klimat a wszystko doprawione szczyptą gore.
Tylko i wyłącznie dla miłośników psychodelicznych horrorów
Chcesz gorsze filmy proszę bardzo cała twórczość Uwe Boll. Choć są zwolennicy jego filmów, dlatego do cholery mówi się że o gustach się nie dyskutuje.
Napisz że film ci się nei podobał, a nie że jest gniotek, a jak już podaj przynajmniej przykład dlaczego ten film jest taki zły

ocenił(a) film na 1
say_2

Danka -mialam prawo napisac ,ze ten film to gniot tak nazywam film ktory mi sie nie podoba ,kazdy ma prawo do swojego gustu i wypowiedzi.Caly film mi sie nie podoba a filmy Uwe Boll obejrze ,po obejrzeniu stwierdze czy sa gorszymi gniotami niz ten film.

ocenił(a) film na 8
mario2525

No ok, ale gniot bo ?

ocenił(a) film na 7
say_2

@say_2 Nie ma co się spinać stary. Już po przeczytaniu pierwszej wypowiedzi Pani Danuty, można było poznać, że jakakolwiek polemika mija się tutaj z celem. Kolejna osoba, która potrafi zaargumentować swoje racje jedynie na zasadzie ,,bo tak,,. Z tym egzemplarzem nie miałem jeszcze do czynienia, ale jak sądzę model i fabryka ta sama i dobrze mi znana.

ocenił(a) film na 9
mario2525

Gorszy film? Lśnienie.

aumar

Dokładnie, nie rozumiem fenomenu tego filmu. Chyba tylko przez reżysera.

ocenił(a) film na 4
mario2525

Film jest psychodeliczny i w takim nastroju powinno się go zresztą oglądać. Jeśli wpierdalasz akurat pizze i dłubiesz w nosie na dodatek, to lepiej włącz sobie 'm jak miłość'. Druga sprawa, muzyka z filmu jest nawet niezła :)
Film ma ciekawy przekaz, ale jest on tylko dla ludzi myślących. Nie rozumiesz, to napisz że gniot. To akurat jest nieistotne.

ocenił(a) film na 10
mario2525

Szkoda,że taka niska ocena ale przecież po to jest ten portal, żeby każdy mógł wyrazić swoja opinię o filmie i jak najbardziej to szanuję. Ten film nie jest dla każdego, jak ktoś nie lubi gatunku to nie wczuje się w ten oniryczny - psychodeliczny klimat. Mnie osobiście film podobał się bardzo, głównie dlatego,że sama lubię tematykę okultystyczną i takie filmy odbieram dość emocjonalnie, stąd moja wysoka ocena. No i może jeszcze dlatego,że "zakochałam" się w Morbiusie od pierwszego wejrzenia ;-P Swoją drogą ciekawe czy jego imię to przypadek czy może jednak ma to jakiś związek z komiksowym Dr. Morbiusem z serii o Spidermanie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones