PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738700}

Nerve

6,8 111 857
ocen
6,8 10 1 111857
5,4 19
ocen krytyków
Nerve
powrót do forum filmu Nerve

Głupota tego świata

ocenił(a) film na 8

Na początku chciałbym zaznaczyć, że nie obchodzi mnie to czy ktoś się zgodzi z moimi przemyśleniami czy nie, czy może uzna, że mam ogromny ból dupy.

Film ogólnie nie jest rewelacyjnie zrobiony, ale miał sceny, miał momenty, przez które ściskało mnie w środku. Postaci o ile napisane całkiem dobrze to ich posunięcia momentami były nielogiczne(choć w sumie co jest logicznego w braniu udziału w takiej grze?).

To wszystko pokazuje tylko jakie dzisiejsze społeczeństwo potrafi być głupie. O ile się nie mylę, to taka czy podobna sytuacja zaistniała gdzieś na świecie, a durne małolaty wykonywały zadania, aby zaistnieć. Oczywiście nie oceniam tutaj wszystkich "gimbusów", licealistów itp., ale tego typu ludzi jest naprawdę sporo i mówię to ze swojego doświadczenia. Boli mnie fakt, że ludzie są zdolni do takich rzeczy dla sławy, pieniędzy czy cholera wie czego jeszcze.

Film mnie urzekł, bo pokazał nieciekawą rzeczywistość. No i oczywiście trzymał w napięciu i całkiem dobrzy aktorzy, montaż, bla, bla, bla...

Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones