PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137337}

Temptation of Wolves

Neun-dae-eui Yoo-hok
7,2 641
ocen
7,2 10 1 641
Neun dae eui Yoo hok
powrót do forum filmu Neun-dae-eui Yoo-hok

Fantastyczny film

ocenił(a) film na 10

Wlasnie skonczylam ogladac go drugi raz. Jest to ekranizacja noveli tej samej autorki co napisala "He was cool". Ale dlaczego nie ma innego zakonczenia ???!!! Wlasnie zabieram sie za tlumaczenie napisow na polski, bo widze , ze nigdzie nie ma. Pewnie zajmie mi to z 3 dni, ale warto :)))

PS
Dlaczego nie ma innego zakonczenia ???!!! Dlaczego ???!!!

zaxiii

hej napisz mi na e-mail (naszata@wp.pl) jakie było zakończenie. Proszę !!! Jeśli nie jest to happy ending to ja nie chcę tego oglondać, a mam !!

NASZATA

Jednak go obejrzałam, i masz rację, jest to film który trzeba zobaczyć koniecznie, wywarł na mnie niesamowite wrażenie
zakończenie... jak na mój gust naciągane, mogli to przecież zrobić inaczej, heh ci filmowcy, sztuczny dramatyzm to ich specjalność, nie lubie takich historii, za bardzo przywiązuje się do bohaterów :)

NASZATA

przetlumaczylas te napisy wreszcie ?? chcialby zobaczyc ten film z gory dzieki za odp na napisy org nie ma

ocenił(a) film na 10
gregory666

Tak przłumaczyłam. Podaj meila to ci je przesle.

zaxiii

gregory666@o2.pl dzieki za napisy moze jeszze dzisiaj ogladne i ocenie

zaxiii

a można prosić jeszcze o przesłanie napisów na abecadlo@go2.pl ?
z góry dziekuje

bilbo27

Przepraszam, w adresie meilowym wkradł się błąd, prawidłowy adres to abecadlo30@go2.pl

ocenił(a) film na 9
zaxiii

wiem, że już dawno nikt tu nie pisał, ale może macie jeszcze te polskie napisy? :) poszukuję ich dla koleżanki - namawiam ją na film, ale ona nie chce oglądać z angielskimi napisami :)

byłoby miło, gdyby ktoś się odezwał :))))

ocenił(a) film na 10
lululemon

Oczywiscie, ze mam napisy. Jesli tylko podasz mi meila to Ci je przesle :)

ocenił(a) film na 9
zaxiii

hehe, oczywiście zapomniałam podać maila :) oto on: czartusia@wp.pl

dziekuję, dziekuję!!! :))))

zaxiii

A mogłabym też prosić o te napisy? Piszecie, że taki super film to postanowiłam obejrzeć, ale mój koreański jeszcze szwankuje;) Dzięki! PS. yaris@tlen.pl to mój meil.

ocenił(a) film na 9
yaris_2

juz wysłane
mam nadzieje, że autorka napisów nie bedzie miala mi za zle :o)

milego seansu :)

lululemon

Dzięki! Obie jesteście wielkie (tłumacząca i wysyłająca):) Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
yaris_2

nie mam za zle, ze ktos wyslal napisy ktore ja przetlumacztlam. poza tym jak na razie dla mnie to nie byloby nawet mozliwe bo nie ma mnie w kraju od miesiaca. jak tylko sie ogarne to zabieram sie za tlumaczenie innych koreanskich filmow :)

ocenił(a) film na 1
zaxiii

Również ta sama prośba: napisy :) przeznaczenie@gmail.com
Z góry dziękuję osobie która będzie na tyle miła i je wyśle.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
zaxiii

Hej! czy mogłabym prosić o przesłanie napisów na mój e-mail??? oto on anula0313@wp.pl prosze... będe bardzo wdzięczna

anula0313

prosciej bedzie jesli ktos to udostepni nan napisy info i poda tu link i tyl e

ocenił(a) film na 9
gregory666

z tego co widzę po wcześniejszych wpisach, powinieneś mieć te napisy, więc nie krępuj się i udostępnij :P

lululemon

domnie piszesz? ja jak dorawlem napisy to ogladnelem i musialem usunac film z dysku wiec ich teraz nie mam

ocenił(a) film na 9
gregory666

Witam.
Jeżeli ktoś ma jeszcze te napisy, niech mi je prześle(z góry dzięki).
Chciałam zabrać się za tłumaczenie tego filmu,ale skoro jest już przetłumaczony to ja zabiorę się za inny film(żeby dwa razy nie wykonywać tej kreciej roboty).E-mail to aravisa@poczta.onet.pl

Serdecznie pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
aravisa

Aha, tu macie również coś wzruszającego..."film" skrócony do teledysku :(
http://youtube.com/watch?v=Jgnkud7oXhA

aravisa

z jakiego to filmu?

ocenił(a) film na 10
miya20

to nie jest z filmu , to tylko taki teledysk

anula0313

ale fajne mozna nakrecic zwasze taki film jak jeszcze go nie bylo

gregory666

o kurczę... byłam przekonana, że to z jakiegoś filmu.. :) Naprawde super to zrobili.. i oczywiście jest to świetny materiał na piękny film film ;) :):)
A tak poza tematem.. chciałam się zapytać czy byłby ktoś tak miły i podzielił się ze mną jakimiś azjatyckimi filmami ?? Bardzo.. bardzo mi zależy.. Piszcie na mala_mi_20@onet.eu

ocenił(a) film na 10
gregory666

byłoby super jakby nakręcili taki film bo teledysk jest boski , jak go pierwszy raz obejrzałam to aż się popłakałam...

ocenił(a) film na 9
zaxiii

Można prosić jeszcze o polskie napisy do tego filmu: Neukdaeui yuhok ;>>> Mam nadzieje, że ktoś jeszcze je ma!:) Oto mój mail: satabin@o2.pl
Wielkie Dzięki!!!;D

satabin

ja mam napisy, masz film na 1 czy 2 CD, daj znac to Ci wysle

ocenił(a) film na 9
MasterOfGORE

...już mam napisy;) ale dzięki za chęci;>>>

ocenił(a) film na 10
zaxiii

uwielbiam ten film, a zwłaszcza scenę w dyskotece/klubie! eh...

ocenił(a) film na 8
zaxiii

Witam, także prosiłabym o polskie napisy do tego filmu jeśli ktoś ma. Mój e-mail to aria86@poczta.onet.pl.
Z góry dzięki:)

ocenił(a) film na 8
zaxiii

Już nie trzeba, znalazłam na necie napisy, jeśli ktoś by szukał to podaje link gdzie ja je znalazłam http://www.mediafire.com/?1jnobm530om

ocenił(a) film na 5
zaxiii

czy ktos moze mi podac skad sciagnal ten film ??nie moge go nigdzie znalezc...

sylwiag133

szczerze mówiąc nie wiem , czym się tu zachwycać dziewczyny, za dużo melodramatycznych scen , za to podobało mi się jak chłopcy się naparzali (dosłownie)

Justyna_0288

Kang Dong Won'em się zachwycać, ot co! ;DDD

Nawiasem mówiąc, niektóre sceny były totalnie absurdalne, ale film gorąco polecam^^

sylwiag133

http://love-drama.pl/Temptation-Of-Wolves

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones