PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=584357}
6,5 2 936
ocen
6,5 10 1 2936
New Kids Turbo
powrót do forum filmu New Kids Turbo

Ten film rozkłada na łopatki wszystkie inne komedie a tak mało osób go widziało :/ Sam obejrzałem go już kilkanaście razy. Pokazałem go kilkudziesięciu osobom i wszystkich niesamowicie rozśmieszył, a przecież o to chodzi w komedii! Nie mogę zrozumieć dlaczego nikt nie chciał go rozreklamować. W sumie holenderskie kino nigdy nie będzie sławne... Gdyby to był film z USA byłaby to komedia wszech czasów.

ocenił(a) film na 7
bober1991

Pewnie hamerykanie przerobią go na film z negrosami :).

Ja go widziałem. Kupiłem tę perłę za 5 plnów w media markkt. Nabyłem tą samą drogą inny genialny obraz pt. Cztery Lwy. Klimat nie az tak hardcore`owy ale również nieźle porąbany. Polecam z całego mojego JA.

Jest też kolejna część pt. New Kids Nitro. Ale jescze się na niego nie natknąłem.

ocenił(a) film na 10
Cypisek_syn_rumcajsa

Nitro również oglądałem i polecam. Jest zabawniejsze niż turbo. Cztery Lwy jak znajdę to obejrzę i ocenię.

Cypisek_syn_rumcajsa

Wszystkie 3 na 9!
A "Four Lions",kiedy piszę te słowa w 2019 roku, w dobie politycznej poprawności zakrawa na ...."świętokradztwo" przedstawiając parodię muzułmańskiego jihadu xD. Za to kocham ten film.

ocenił(a) film na 9
bober1991

to nie komedia... to JEST Holandia.

ocenił(a) film na 7
WodaMoralna

Dokładnie !! 100 % prawdy

ocenił(a) film na 1
timon_filmweb

Nawet 200%

ocenił(a) film na 3
bober1991

to zależy; niektórych bawi zjawisko "white trash", innych nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones