PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285742}

Niania w Nowym Jorku

The Nanny Diaries
6,1 64 527
ocen
6,1 10 1 64527
5,2 6
ocen krytyków
Niania w Nowym Jorku
powrót do forum filmu Niania w Nowym Jorku

Książka

ocenił(a) film na 5

Film obejrzałam tylko dlatego, że to ekranizacja książki, którą niedawno przeczytałam. I szczerze powiedziawszy trochę się zawiodłam... Sam film jest OK, lekki, przyjemnie się ogląda

ocenił(a) film na 1
grzalka2

Też przeczytałam książkę i sądzę że jest o niebo lepsza od tego badziewnego filmu. To jest po prostu chłam!!! Z książką niewiele się zgadza, w sumie to tylko ogólny zarys fabuły( czyli to że była nianią u tej bogatej rodziny) ma coś wspólnego z książką. Po przeczytaniu "Niani w Nowym Jorku" chciałam zobaczyć film, a zwłaszcza(i przede wszystkim) moment w którym główna bohaterka była przebrana za teletubisia(hahaha nadal z tego leje jak sobie to przypominam) a tu nic, zastąpili to badziewnym strojem jakiejś postaci z historii Ameryki. Niewybaczalne!!!

SilverQueen

O tak, też czekałam na tę scenę.
Ale tak najbardziej to na tę, w której Grayer ubiera z Nanny choinkę u jej babci, a potem wszystkim śpiewa kolędy.
Tymczasem, tak ja piszesz, film ma z książką bardzo niewiele wspólnego, a szkoda.

ocenił(a) film na 6
grzalka2

Nie wiem czy tak do konca lekki.. Mnie sie bardzo nie podobalo optymistyczne zakonczenie,wg mnie niewiarygodne. Ksiazka duzo lepsza ale w filmie tez jest troche goryczy i smutku. Bardzo dobrze zagrana rola pani X do tego :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones