PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121978}

Niania

Nanny McPhee
6,9 41 843
oceny
6,9 10 1 41843
5,6 8
ocen krytyków
Niania
powrót do forum filmu Niania

Genialny film! I mam wątpliwości, czy jest on przeznaczony dla dzieci. Moim zdaniem to bajka dla dorosłych; to słownictwo (np. pewna egzaltowana dama itp.), sceneria (praca w kostnicy), gra aktorska (np. sama niania Mcfee, ciotka arystokratka, ojciec, dzieci itd.). Po prostu świetny!

robokopo

Myślę, że film jak najbardziej dla dzieci ( widocznie nie masz w rodzinie małych szkrabów:) Już 3letnie dziecko zdaje się doskonalej rozumieć temat śmierci niż niejeden dorosły a słownictwo.... dzieci łapią w mig nowe słówka:)

ocenił(a) film na 8
positano

swietny familiyjny film 10/10

ocenił(a) film na 9
robokopo

Typowy film familijny, dodam tylko KAPITALNY i chyba pierwszy raz w życiu nie raził mnie dubbing.

użytkownik usunięty
robokopo

Podpisuje się pod tym. Film genialny, a nieczęsto zdarza się żebym potrzebował pudełka z chusteczkami xD a na tym filmie w końcowej scenie przydały mi się.

Zgadzam się, świetny film familijny.

ocenił(a) film na 7
robokopo

Film w swojej konwencji świetny. Szoda tylko, że tak mało ostatnio takich produkcji, a zamiast tego masę badziewia. Film zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Oglądało się z przyjemnością

ocenił(a) film na 10
chemas

Ależ oczywiście, że nadaje się dla dzieci. Oglądałam z synem gdy miał 8 lat i bardzo mu się podobał. Dziś oglądała córcia sama (ma 6 lat) i była też zachwycona. Mnie również się podobał bardzo, druga część też jest fajna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones