PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121978}

Niania

Nanny McPhee
6,9 41 845
ocen
6,9 10 1 41845
5,6 8
ocen krytyków
Niania
powrót do forum filmu Niania

Moimi są:
- Na początku filmu,jak Niania Osełka wybiega z domu Brownów z krzykiem
- Cedryk Brown idzie do agencji,okazuje się,że nie ma już żadnych niań, odchodzi,wtedy otwiera się otwór na listy i ten głos:"Osoba,której potrzebujecie,to Niania McPhee"
- Przybycie Niani do domu Brownów,pan Brown jest zdziwiony,jak Niania McPhee wypytuje go o to,czy dzieci kładą się do łóżek,kiedy im się każe itd, "Te dzieci mnie potrzebują" mówi Niania i idzie do kuchni.
- Cała scena w kuchni,szczególnie od momentu,w którym Niania używa po raz pierwszy swojego magicznego kija.
- Wizyta w pokoju dzieci:"Gdy nie chcecie mnie,lecz potrzebujecie,wtedy muszę zostać. Gdy chcecie mnie,lecz już nie potrzebujecie,wtedy muszę odejść".
- "Ja pukałam!" Najlepszy tekst Niani.
- Moment,w którym dzieci używają słowa "Proszę" (Znika brodawka pod nosem Niani).
- Odwiedziny Ciotki Adelajdy (Moment z tańczącym osłem nie do przebicia xD)
- Odwiedziny Simona w pokoju Niani.
- Pani Chyżo przychodzi na herbatkę (Celia Imrie świetnie ją zagrała)
- "Lekcja czwarta - zakończona!"
- Scena ślubu od momentu bitwy na ciasta (Rzeczywiście,musiał być na planie ubaw po pachy),Cedryk i Evangelina wyznają sobie miłość,kij Niani McPhee idzie ostatni raz w ruch,spada śnieg,pani Bombastick krzyczy: Jasny pieron!Śnieg!Śnieg pada w sierpniu!",zmiana ubrania Evangeliny z niebieskiej sukni na ślubną. Ale najbardziej uwielbiam ten moment,kiedy dzieci patrzą na Nianię,a ta się uśmiecha.
Jakie są Wasze ulubione sceny?Czekam na odpowiedzi.

użytkownik usunięty

hmm ..UWAGA! UWAGA! SPOILERY!
Mi się podobały te momenty:
- oczywiście tekst Niani "Ja pukałam"
- kiedy Niania Osełka wybiega z krzykiem z domu Brownów
- kiedy pan Brown widzi jak dzieci "zjadają Małą" , a tak naprawdę to był kurczak
- większość scen z Simonem (on jest ŚWIETNY)
- bitwa na ciastka
- wizyta ciotki Adelejdy

i wiele, wiele innych ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones