PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681}
7,4 159 172
oceny
7,4 10 1 159172
7,2 29
ocen krytyków
Nic śmiesznego
powrót do forum filmu Nic śmiesznego

szkoda czasu

ocenił(a) film na 3

Słabe teksty, jak w każdym polskim filmie gołe dupy czyli norma. Nie polecam :)

ocenił(a) film na 10
Ewelina1771

Jak w tym filmie są słabe teksty to ktoś w tv nie miał dźwięku,fonii.

ocenił(a) film na 8
dulo23

Na to wygląda. A te gołe dupy... przecież to prawdziwy dramat, po prostu... Aż dziwne, że ta sama osoba doceniła rewelacyjny "Dzień świra".

ocenił(a) film na 8
dulo23

"Jak w tym filmie są słabe teksty to ktoś w tv nie miał dźwięku,fonii."
HAHAAA rewelacyjna odpowiedź! :-)

ocenił(a) film na 8
JABOL666

Fakt, prawdziwy mistrz ciętej riposty :) Piszę to bez ironii, rzecz jasna :)

Ewelina1771

Nie zgadzam się. Gdyby choć połowa polskich produkcji obecnie tak sprawnie żonglowała absurdami rzeczywistości jak ten tutaj, to bylibyśmy komediową potęgą.

A gołe baby gołymi babami. W końcu film na kanwie biografii (i marzeń) reżysera.

ocenił(a) film na 9
nikitablack

Mogę tylko przytaknąć :)

ocenił(a) film na 8
nikitablack

Ja również.

ocenił(a) film na 8
Ewelina1771

wymyśl lepsze

Ewelina1771

Nie mogę się zgodzić. Osobiście nie lubię erotyki w kinie, ale akurat NIc śmiesznego to nei tylko "dupy" - to bardzo niegłupia opowieść o kimś, kto zawsze jest w życiu "numerem drugim". Wyjątkowo trafna analiza osobowości wycofanej przez całe życie, od dzieciństwa, przez pracę aż do życia osobistego. Powiem szczerze, że chociaż widziałam ten film już dość dawno, o wiele bardziej podobał mi się on niż wyjątkowo reklamowany i mający już status "kultowego" "Dzień świra". Uwazam Nic śmiesznego za o wiele lepszy od Dnia świra, który jest dla mnie dosć prosty, płytki miejscami i o wiele bardziej oczywisty.

ocenił(a) film na 4
Szarobure

Jak dla mnie oba te filmy sa kanciaste, szarobure, bez polotu i nieudolnie nakrecone. Ciezko sie to cos ogladalo.

ocenił(a) film na 7
Szarobure

Według mnie oba filmy są świetne jest to w sumie historia jednej i tej samej postaci :)
W Dniu świra jednak jeszcze bardziej podkreślono neurotyzm głównego bohatera co dla mnie- równiez neurotyczki choc nie aż takiej jak Adam Miauczyński był to kapitalny przyczynek do autoironii.

ocenił(a) film na 7
Ewelina1771

Jakie ,gołe dupy'? Film jak życie a ludzkie ciało to nic złego. Film ma nas wciągnąć w rzeczywistość głównego bohatera, pokazać świat jego oczami. Nie pamiętam aby były w nim jakiekolwiek sceny pokazujące zbyt wiele.Chociaż niektóre kobiety mogą mieć problem z zobaczeniem nagiej aktorki w filmie (nie rozumiem tego ale zdarza się) nawet jezeli nie towarzyszą temu żadne sceny erotyczne (również nie rozumiem oburzenia niektorych kobiet ale cóż...)

Cadavera

Pod trylogią Seilda jest wielki męski ból d.. o to, ze pokazano gołego faceta.

ocenił(a) film na 7
Szarobure

Dla mnie film od razu ma +1 jesli jest w nim co najmniej jedna para zgrabnych, męskich pośladków. Niektórzy naprawdę powinni nauczyć się dystansu do pewnych rzeczy. Żyjemy jednak w kraju pełnym osób przesadnie swobodnych seksualnie ale i przesadnie konserwatywnych, wręcz purytańskich.

Cadavera

Ja jestem bardzo wyczulona akurat na nadmiar golizny, ale w Nic śmiesznego nie wydaje mi się ona ozdobnikiem i rzeczą niepotrzebną.

ocenił(a) film na 7
Szarobure

Z drugiej strony czemu ja tylko o kobietach mówię? Pod ,Nimfomanką' Triera też są wypowiedzi panów którzy przeżyli ponoć uraz psychiczny po zobaczeniu kilku penisów. No facepalm po prostu. Czy ludzie naprawdę udają że nie wiedzą jak każda z płci wygląda nago i nie wiedzą jak wygląda uprawiani seksu? Film to tylko film i nie ma się co obruszać.

ocenił(a) film na 8
Cadavera

Generalnie się z Tobą zgadzam - film pokazuje życie - czasem bardziej realne, innym razem baśniowe, ale nie widzę powodu, by "okastrowywać" jakiś obraz przez czyjąś bigoterię, zwłaszcza jeśli chodzi o filmy dla dorosłych. Natomiast, co do stwierdzenia "Czy ludzie naprawdę udają że nie wiedzą jak każda z płci wygląda nago", to przykład "Nimfomanki" pokazuje jednak, jak nie powinna wyglądać nago przedstawicielka płci pięknej (całkiem dobra zresztą aktorka) :)

ocenił(a) film na 10
Ewelina1771

chyba snie... slabe teksty..?? czy my mowimy o tym samym filmie?! nie chce mi sie nawet pisac bo rece opadaja

ocenił(a) film na 4
Ewelina1771

Oprócz ładnych kobiet film ani śmieszy ani zmusza do refleksji... Zgadzam się z Eweliną.

ocenił(a) film na 8
aplauz

Tu nie chodzi o refleksje ani głębsze dygresje. Film (w dużej mierze) pokazuje realia lat 90 i tyle. Nic śmiesznego jest świetnym polskim filmem, po którym się nieźle uśmiałem!

ocenił(a) film na 4
marioman

A ja nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones