PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8078}

Nico - ponad prawem

Above the Law
6,9 24 669
ocen
6,9 10 1 24669
5,3 3
oceny krytyków
Nico ponad prawem
powrót do forum filmu Nico - ponad prawem

Film ogląda się na prawdę dobrze, w swojej kategorii jest klasykiem i co do tego nie ma wątpliwości. Ogląda się go dobrze, nie jest przegadany, wiem od początku co i jak. Trochę historii, trochę dramatu. Wszystko w tym filmie gra jak grać powinno.
Podoba się gdy Nico biega po mieście za bandziorami i wykręca im nadgarstki, łamie kości czy też po prostu rzuca o ścianę. W późniejszych filmach razi taki sam schemat walk : Knajpa - szybka bójka, zawsze 10 na 1, Sklep - ktoś musi wypaść przez okno albo oberwać tasakiem. Niestety kopiowanie takich zagrań nudzi i każdy kolejny film wydaje się taki sam.
W moim odczuciu jest to jedyny dobry film ze Stevenem. A dlaczego ? Seagal młody, zwinny, dobrze się prezentuje na ekranie, jego gra aktorska nie razi a przede wszystkim film ma fabułę, czego nie można powiedzieć o innych produkcjach sygnowanym nazwiskiem tego Pana.
Na plus należy zaliczyć także sam początek filmu związany z autentycznym życiem aktora.
Bardzo dobra pozycja kina akcji. 8/10

Ps.
W późniejszych latach do oglądania z panem Stevenem nadaje się tylko "Out for Justice", które się wydaje się być kopią "Above the law"

ocenił(a) film na 6
punks1989

Myślę, że zdecydowanie lepszy od "Nico" jest "Szukając sprawiedliwości". Seagal również jest w kapitalnej formie tyle, że więcej tam walki "na gołe łapy" i do tego dochodzi ten wspaniały mroczny klimat nocnego miasta.

ocenił(a) film na 8
Billings

nie wiem jak wy, ale ja mam wrażenie, że większość filmów pana Seagala można by nazwać kontynuacjami "Nico". Czasem jest lepiej, a czasem gorzej. Dopiero poznaję jego filmy, ale muszę przyznać, że są naprawdę dobre,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones