PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8078}

Nico - ponad prawem

Above the Law
6,9 24 669
ocen
6,9 10 1 24669
5,3 3
oceny krytyków
Nico ponad prawem
powrót do forum filmu Nico - ponad prawem

Jak miałem 11-12 lat to uwielbiałem filmy z Seagalem - włączałem je sobie na VHS, gdy nie było rodziców :) Obejrzałem wszystkie jego najlepsze filmy (czyli tak z 6-7 pierwszych), ale najbardziej podobał mi się Nico. Porządna (!) fabuła, znakomite sceny walki i super język :) Kino akcji przez duże A!

Dobry_2

Nic dodać nic ująć. Zgadzam się z przedmówcą... jeszcze ten 'Out for Justice' albo 'Hard to Kill', do dziś mam je na VHS

ocenił(a) film na 10
Constantine

Ja rowniez mam Je zarowno na vhs jak i na kompie. Nico to chyba najlepszy film w gatunku akcji jaki kiedykolwiek powstal

Ary

Kiedyś to takie filmy robiły na mnie kolosalne wrażenie i to był czad :-)

ocenił(a) film na 8
Michal1992

obejrzałem go pierwszy raz będąc dzieckiem i byłem totalnie zachwycony. Teraz ten zachwyt mocno stężał, lecz nadal uważam "Nico" jako jeden z lepszych filmów gatunku akcja & walki wschodu.

ocenił(a) film na 9
Cezary_p

zgadzam się w 100% z przedmówcami
NICO to klasyk gatunku. Pierszy raz obejrzałem jak miałem 8 lat u wujka na VHSie. Byłem wtedy z rodzicami i młodszym bratem na jakiejś imprezie. Staruszkowie bawili się przy stole a my siedzieliśmy cały wieczór i oglądaliśmy nowości na VHsie :D Od tej pory widziałem Nico pare razy i nadal jest PIERWSZA KLASA !

użytkownik usunięty
pnsnic

No właśnie, pierwsze filmy ze Seagalem mają swój urok. Pamiętam, że uczyłem się przekleństw od Seagala :) Serio! "Do kurwy nędzy" albo "Jeśli wciśniesz mi kit, to wrócę tu i wyrwę ci serce" weszły na stałe do mojego słownika :)

Kurcze odtwarzacz wideo + Seagal = moc. Oczywiście, za żadne skarby nie zamieniłbym już DVD na VHS, ale Seagala zawsze oglądam na taśmie! To taki sentyment, nostalgia za dawnymi czasami, gdy posiadanie magnetowidu było faktem nobilitującym i powodem do dumy.

zgadzam się z wami to był przejebany film. do tej pory mam dla niego szacunek

ocenił(a) film na 10
Franz_Ferdinand

Tak, najlepszy film Seagala. Jedyny film bez przesadzonych scen, jedyny z tak dobra fabuła. Co nie znaczy ze nie lubie innych jego filmów. Chociaz te nowe to juz shit straszliwy....

ocenił(a) film na 9
Motorcycle_Boy

Dla mnie też to najlepszy film Stevena.
Potem było jeszcze troszkę dobrze, a po dłuższej chwili . . . z górki na pazurki prosto na tłusty ryj na samo dno!
Dodam tylko, że bardzo lubię te pierwsze (pierwsze 7-8) produkcje Seagala.

Cezary_p

Dokładnie takie same odczucia, lata 80 vhs, jesteś dzieciakiem i jarasz się, że jeden typ potrafi zbić całą ulicę ;) Akurat co do warunków fizycznych, to mógł być postrachem, często gra glinę, czytałem jak fochował wielu reżyserom, trudno gościa okiełznać ale w filmie sensacyjnym musi być akcja i taką ZAWSZE gwarantował Segal zwłaszcza w tamtych latach!

ocenił(a) film na 10
Dobry_2

choć następne filmy Sigala są dobre to NICO bije wszystkie na łebbbb

ocenił(a) film na 8
Dobry_2

miałem to samo: końcówa lat 80tych, pierwsze 90tych - kilka pirackich VHS'ów, oczywiście wypożyczalnie i takie tam ;>. To okres w którym chłonąłem z przejęciem, jak gąbka takie filmy. "Nico ponad prawem", czy "Wygrać ze śmiercią" (wg. mnie najlepsze Segala) .... to w ogóle był dla mnie błogi okres .... przede wszystkim w muzyce - oj wymieniać by można, wymieniaaaaććććć ......

Dobry_2

ja się również zgadzam. uwielbiam ten film.

Dobry_2

Jego najlepszy film to zdecydowanie SZUKAJĄC SPRAWIEDLIWOŚCI !!! Nico też był świetny ale oprócz wyżej wymienionego filmu były wg mnie jeszcze lepsze filmy z jego udziałem od NICO jak np : "Marked For Death" ,= "Hard To Kill" .. Do tych filmów jeszcze dożucić "Liberatora 1,2" , "Nieuchwytny", "W morzu ognia" , "Mroczna dzielnica","Na Zabójczej ziemi" i jego zaje**ste filmy sie na nich kończą i rozpoczynaja sie przeciątniaki no i niektóre tragedie :) No ale STEVEN SEAGAL I TAK JEST NIEZASTOPIONY !!!

adasiek_3

nico i wygrac ze smiercia odstaja klasa od nastepnych.dzis w tvn o 20.00.bedzie uczta.

ocenił(a) film na 9
Dobry_2

Dla mnie tak samo to ulubiony film VHS z dzieciństwa.

ocenił(a) film na 9
Dobry_2

Niko rządzi !!!

ocenił(a) film na 9
Dobry_2

No i ta muzyka w filmie - kwintesencja lat 80-tych!
http://www.youtube.com/watch?v=MeyclkPZnxc&list=UUdXG_t-9EVP3n26gUnWvR3A&index=3 0&feature=plcp

ocenił(a) film na 10
ZSGifMan

Prawda!

ocenił(a) film na 10
Dobry_2

Też tak myślę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones