PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8078}

Nico - ponad prawem

Above the Law
6,9 24 669
ocen
6,9 10 1 24669
5,3 3
oceny krytyków
Nico ponad prawem
powrót do forum filmu Nico - ponad prawem

jedną gwiazdkę w skali ocen tego pisma.
Czyli film przeciętny. Brak słów dla redaktora gazety. Wysyłam do nich odpowiedzi na konkursy krzyzowkowe od 7 lat .Ślę na kartce pocztowej (50 udziałów w losowaniu na rok-ok 2 przeciętnie przegapiam, zapominam itp). Do tej pory nic nie wygrałem.

djadamus

Toż to jeden z najlepszych filmów w karierze Seagala!Ale pewnie znamienici redaktorzy ''Tele tygodnia''nawet nie obejrzeli tego filmu sugerując się tym iż nie dostał oscara albo tym że to kolejny gniot karate ''ze Sigalem''.Mówiąc krótko szkoda słów.

ocenił(a) film na 9
Gaula04

No po za Mroczna Dzielnica i Sprawiedliwość ulicy

ocenił(a) film na 10
topsix

Ktoś zauważył jakie peakesy miał Stefek na początku filmu :)

ocenił(a) film na 9
giovanni50

Tu jeszcze jego twarz była szczupła ;)

giovanni50

Ja zauważyłem, na początku filmu miał być młodszy więc zapewne dla tego je wtedy miał, tak jak w młodości :)

anonim7

To było zdjęcie archiwalne.Też widziałem go w niezłej fryzurce jak znajde to wrzucę

Gaula04

Wiem, ale ja mówię o scenie gdy robił pokaz aikido w intro, też miał bokobrody ;]

ocenił(a) film na 7
djadamus

Oni w jednym tygodniu dają filmowi 2 gwiazdki, a za miesiąc 1. Albo dają 3 a za 5 tygodni 2 gwiazdki.
Nawet sobie jakiejś bazy tych gwiazdek nie mogą (chociaż w notatniku, sic!) zrobić, tylko co tydzień kto tam wpisuje dane to sobie daje ile mu pasuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones