PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151702}

Nieśmiertelny: Źródło

Highlander: The Source
3,4 2 691
ocen
3,4 10 1 2691
Nieśmiertelny: Źródło
powrót do forum filmu Nieśmiertelny: Źródło

Co za syf. A myślałem że nieprędko zobacze gorszy film od Ultraviolet. A tu prosze, nie musiałem nawet czekać tygodnia

piokow0

W zupełności się z tobą zgadzam - oba wymienione przez ciebie filmy można nazwać... syfem, choć chyba Ultraviolet jest lepszy.
Mam sentyment do Nieśmiertelnego, bo serial Highlander z Adrianem Paul'em był nawet niezły, ale Żródło... jest kompletnie pozbawione dla mnie spójności, sensu i porywającej głębi gry aktorskiej! gdzie się podziały dobre produkcje?

ocenił(a) film na 2
piokow0

Faktycznie ten film to porażka. Najbardziej mnie w tym filmie denerwuje postać Giovanniego. Nie wiem skąd oni go wytrzasnęli. Koleś po prostu mnie rozwalił jak można stworzyć tak głupia postać. Co do plusów w tym filmie to to że to na szczęście koniec serii no i pojawienie się Methosa.

ocenił(a) film na 1
piokow0

syf to robisz pisząc "OOOOOOOOO BOOOOOSZSZSZEEEEEEEEEE", pieścisz się jak małe dziecko czy masz jakąś wadę pisania? a film swoją drogą totalne dno, niepotrzebnie maglują popularność pierwszej i najlepszej części

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones