PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151702}

Nieśmiertelny: Źródło

Highlander: The Source
3,4 2 690
ocen
3,4 10 1 2690
Nieśmiertelny: Źródło
powrót do forum filmu Nieśmiertelny: Źródło

wersja wypuszczona w Polsce to zapewnie ta sama co w Rosji czyli chyba podpieprzona ze studia w trakcie postprodukcji. Nie widzialem tej czesci i pewnie bedzie to straszna kiszka :P ale mimo wszystko to nie jest jeszcze wersja ostateczna tego filmu, gotowy produkt ujzy swiatlo dzienne dopiero za pol roku!
Oto oficjalna informacja od samych tworcow:

Re: Highlander: The Source

To our faithful fans.

Any version of Highlander: The Source that is currently available is not the final producers' version of the film. Peter Davis and Bill Panzer of Davis/Panzer Productions, the producers, in conjunction with Lionsgate Entertainment, are presently editing and remixing the film. This final cut will be delivered to Lionsgate on or about March 15, 2007.

Lionsgate will be releasing the film in September, 2007.

Peter Davis

Davis-Panzer Productions

hellblazer

Taaaa.... Pewnie im studio ze wstydu spłonęło :D

WEJDER

to jest ostatnia wersja. Dzisiaj leci na canal+ już hehehe.

ocenił(a) film na 1
hellblazer

czlowieku - poczytaj sobie troche - powiedzieli ze to nie jest finalna wersja filmu po miazdzacej krytyce ze strony fanów...

shamar

mogą sobie mówić buehehehehe i Ty możesz w to wierzyć ;) Dla film który leci w TV i w świat jest dziełem skończonym. A nie półwersją jakieś niby finalnej hahahaha. Aż łzy ze śmiechu lecą :D Innej wersji nie ma:)

ocenił(a) film na 1
Redgard

to do mnie czy kolo mnie ???
chyba nie zrozumiales co napisalem, wytlumacze Ci - odpisalem autorowi tematu ze "tekst z nie-finalną wersją" to zwykly belkot i ze prawdziwą przyczyną takiego stanu jest fakt, ze fani zmiazdzyli ten film...

- nie madrz sie "geniuszu" bo juz wczesniej byl badzo podobny przypadek z Highlanderem 2...

PS - mnie to zwisa jaka to jest wersja montazowa bo i tak jest to tragedia...

shamar

no ale nie unoś się :) tragedii z tego nie mamy. A film i tak kupa. NIe wiem jaki był przypadek z H2, bo w 91 nie miałem netu, ani szerszych informacji o filmach:)

ocenił(a) film na 1
Redgard

ja tez nie mialem neta wtedy heh... nie unosze sie - po prostu nie chce zeby ktos sobie pomyslal, ze jak podalem sprostowanie odnosnie tej historyjki z wersją filmu to film mi sie podoba , heh

PS - teraz juz mozesz sie dowiedziec jak bylo z H 2...
PS 2 - specjalnie obejrzalem Source zacheony tymi tragicznymi opiniami - chcialem sie przekonac czy jest az tak zle...

shamar

Nijak nie było z H2, potem wyszła wersja reżyserska. Ot co, to normalne bo wiele filmów tak wychodzi przecież. Ale nie przemontowali historii i był wyposażony w sceny. Więc nie rozumiesz co tu porównujesz. Powrót Króla w wersji rezyserskiej też jest rozbudowany.

ocenił(a) film na 1
Redgard

bzdury piszesz - mam obie wersje H2.

Najpierw wyszedl H2. Trwa 2 godziny. Tam niesmiertelni pochodzą z przyszlosci.Został zjechany przez krytków i widzów, po czym film obieto o pol godziny i przemontowano na H2 - quickennig. Tam niesmiertelni pochodza z innje planety.

TO NIE JEST ZADNA WERSJA REZYSERSKA - choc mozliwe ze tak podpisana jest na niektorych wydaniach.

Tu jest identyczna sytuacja - nakrecony film - krytyka - przeróbki.

ocenił(a) film na 1
Redgard

PS - "Powrót Króla w wersji rezyserskiej też jest rozbudowany."

Highlander 2 - Quickenning , jest wersją drugą filmu i nie jest rozbudowaną i dluzszą , tylko skroconą... taka jest kolejnosc -

H2 - 2 godziny
H2 - Quickenning - poltorej godziny

Mylisz kolejnosc...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones