PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151702}

Nieśmiertelny: Źródło

Highlander: The Source
3,4 2 691
ocen
3,4 10 1 2691
Nieśmiertelny: Źródło
powrót do forum filmu Nieśmiertelny: Źródło

a mi się podobał

ocenił(a) film na 7

nie oglądałem żadnej z poprzednich części nieśmiertelnego, więc obejrzałem sobie żródełko. Jak dla mnie nawet przyjemny film fantasy

elgikry

Zobacz koniecznie jedynkę, na 100% zmienisz zdanie ^^.

ocenił(a) film na 1
elgikry

yyyyyyyy tzn co Ci sie w tym filmie podobalo??? Bo prawde mowiac do miana filmu brakuje sporo tej produkcji

ocenił(a) film na 1
Majki83

trudno mi w ogóle znleźc jakikolwiek gorszy film w mojej pamięci... Strasznie sie zawiodłem...

Coyotman

To chyba najgorzej oceniany film na FW :D Chyba obejrzę :D

ocenił(a) film na 1
WEJDER

ja tak zrobilem... hehe, widzialem jednak gorszy - 8ma Plaga... no ale dodaje swoje 1/10...

ocenił(a) film na 4
elgikry

Highlander pierwsza cześć chodz jest juz w sile wieku to i tak wciąga :D obejrzyj KONIECZNIE !!!!!...

elgikry

więc lepiej nie oglądaj. Fabuła do niczego, efekty śmieszne, ale i tak jest to lepsze od jedynki:]

ocenił(a) film na 1
netis7

"więc lepiej nie oglądaj. Fabuła do niczego, efekty śmieszne, ale i tak jest to lepsze od jedynki:]"

- załosna prowokacja...

elgikry

A mi sie tez podobał, choć to zdecydowanie nie to co kiedyś.
Widziałem wszystkie części i serial.

Pozdrawiam.

Marcinov

film beznadziejny, ale pomysl rewelacyjny. jak czytalem kiedys, ze on ma wyjaniac skad sa niesmiertelni (co
bylo powiedziane w 2) wiedzialem, ze bedzie kila. jednakze wyjasnienie, dlaczego moze byc tylko jeden, bylo
zaskakujace.

ocenił(a) film na 1
emu_

no tak - źródlo to dziura w ziemi w lesie - padlem jak sie dowiedzialem...

a moj ulubiony zwrot fabuly to - (z pamieci)- jak jeden z tych pradawnych udawali sie do zrodla - jednego zamienilo w to lezace bagno a drugiego w "straznika" i tekst -

"ale cos poszlo nie tak" - padlem...buahaha, super wytlumaczenie potwierdzjace , ze scenariusz pisali jacys idioci - cos poszlo nie tak i stal sie straznikiem...


shamar

to ja najbardizej sie smialem, jak tego goscia zobaczylem i zajebisty efekt specjalnie, jak docierali do zrodla :D

elgikry

jedynka i trojka byly kozackie! to najgorsza kontynuacja od czasow Starship troopers, obydwa filmy zostaly pogrzebane, przez nie odpowiednich rezyserow!

cokane87

mi osobiscie podobaly sie najbardziej 1 i 2, 3 troche gorsza,ale rowniez zajebista. 4 i 5 masakra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones