PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1305}

Nieśmiertelny

Highlander
7,3 61 712
ocen
7,3 10 1 61712
7,0 10
ocen krytyków
Nieśmiertelny
powrót do forum filmu Nieśmiertelny

Prośba

użytkownik usunięty

Mam do Was mega wielką prośbę . Czy mógłby ktoś umiescic liste wszystkich piosenek Queen jakie wykorzystano w tym filmie . To dla mnie bardzo wazne .

ocenił(a) film na 10

To jest :
* "A Dozen Red Roses for My Darling"
* "A Kind of Magic"
* "Gimme the Prize"
* "Hammer to Fall"
* "One Year of Love"
* "Princes of the Universe"
* "Theme from New York, New York" (w wyk. Queen)
* "Who Wants to Live Forever"

użytkownik usunięty
grzechu333

Dzięki Ci wielkie :-***

ocenił(a) film na 8

tylko, że wiekszosc jest , w filmie, w innych wersjach.

użytkownik usunięty
shamar

Nic nie szkodzi i tak już wiem o która piosenke mi tak chodziło :)

ocenił(a) film na 8

o ktorą i czemu ?

użytkownik usunięty
shamar

One Year of Love" ... jest przesliczna . A tak poza tym to uwielbiam ten film " , bo dzięki niemu odkryłam zespół Queen , czyli jeden z najlepszych zespołów jakich znam . Mogłabym ich słuchac bez konca. A na tej piosence mi szczególnie zalezało . podobała mi sie od paru lat ,ale jak na złosc nie znałam jej tytułu ;-/

ocenił(a) film na 8

Dobrze wiedzieć, że ktoś odkrywa zespół ktorego jestem fanem od lat... a moze lepiej nie pisac "ilu ". :)

użytkownik usunięty
shamar

no mów ! ja już jestem ich fanką od 5-6 lat . Miałam 9 lat jak ich usłyszałam i zakochałam sie :)

użytkownik usunięty
grzechu333

nie "Dozen Red Roses..." tylko "Don't Lose Your Head". "Dozen..." to przeróbka/wariacja na temat "Don't Lose Your Head" zamieszczona na stronie B singla (nie wiem jakiego). W filmie słychać bębny z "Don't Lose Your Head". To na pewno nie jest "Dozen Red..."

ocenił(a) film na 8

bla bla. W filmie jest instrumentalna wersja a instrumentalnej wersji "DLYH" ni ma. Wiec najblizej jest instrumentalne "ADRRFMD"

użytkownik usunięty
shamar

przepraszam cie, masz racje ;) tam jest Dozen :) po prostu dawno tego nie oglądałm... ale obejrzałam pare dni temu i to rzeczywiście jest Dozen a nie Don't Lose Your Head :)

"a instrumentalnej wersji "DLYH" ni ma" - odnosnie tego to mam wątpliwości, bo przeciez moglaby być specjalnie dla filmu nagrana instrumentalna wersja Don't Lose (a przynajmniej kawałek)

zwracam honor do kieszeni
pzdr

ocenił(a) film na 8

Luzik no. Sprostowanie - Instrumentalna DLYH tez jest napewno w rachiwach.

użytkownik usunięty
shamar

a jednak jest to instrumentalna wersja DLYH. wystarczy poszukać a znajdzie sie odpowiedż :) tyle tylko, że Dozen jest podobne do DLYH

użytkownik usunięty

hmm no dobra to chyba jednak Dozen... bo raz pisze tak, a gdzie indziej tak ;P

ocenił(a) film na 7
grzechu333

Who Wants to Live Forever jest w wstawione w idealnym miejscu, w sytuacji idealnie pasującej do tekstu utworu. poza tym to mój jeden z lepszych utworów Queen`a

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones