PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202701}

Nieświadomi

Inconscientes
7,0 1 094
oceny
7,0 10 1 1094
Nieświadomi
powrót do forum filmu Nieświadomi

Obraz ukazujący jak bardzo życie nie należy do nas, a jak bardzo my należymy do naszego umysłu. Nieustanna walka, dwóch składowych naszej trójdzielnej psychiki, w której raz wygra id, a raz superego. Film pełen zaskakujących zdarzeń, które czasem wkraczają w objęcia absurdu, ale czy niemożliwe?
Do polecenia wszystkim, którzy chcą się zmierzyć z poważnym dziełem, poruszającym trudne, aczkolwiek bardzo bliskie każdemu człowiekowi tematy, chociażby w tym świecie marzeń sennych...

...czy coś się nie zgadza? :p

matylda

trochę się nie zgadza. piszesz o tym filmie jako o "poważnym dziele" z którym sie trzeba "zmierzyć". ale proszę, nie przesadzajmy, przecież to był poprostu bardzo przyjemny filmik, komedyjka, która oczywiście poruszała tematy psychoanalizy, seksualności etc. no ale oglądanie go to była rozrywka, a nie jakieś niesamowite wyzwanie intelektualne...
oczywiście film pokazuje, że człowiek, który nie zna samego siebie, albo udaje, że jest kimś innym nie może być szczęśliwy,nei jest to jednak na tyle zgłębione studium przypadku, żeby mówić o jakiś bardzo poważnym przesłaniu. przedstawione postaci i ich problemy były raczej tłem akcji, a nie głównym problemem filmu. tak mi się przynajmniej wydaje.

ocenił(a) film na 7
juleczka

Zgadzma się z Juleczką. To barzdeij film rozrywkowy, ktory jednak ptrzemyca pewne znacząvce treści. Jednak te treści sa ubrane w zabwany i dosyć oryginalny kostium komedii romantycznej.

ocenił(a) film na 7
matylda

Oj pojechałaś teraz z tym "przełomowym dziełem", po pierwsze całe to zawirowanie wokół psychologii itp. zostało bardzo powierzchownie przeanalizowanie... raczej był to powód tylko, aby z rzeczy mądrych zrobić łatwy i bardzo przyjemny film. Niemniej jednak warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
matylda

Oj pojechałaś teraz z tym "przełomowym dziełem", po pierwsze całe to zawirowanie wokół psychologii itp. zostało bardzo powierzchownie przeanalizowanie... raczej był to powód tylko, aby z rzeczy mądrych zrobić łatwy i bardzo przyjemny film. Niemniej jednak warto obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones