PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465238}

Nie bój się mnie

Den du frygter
6,2 1 116
ocen
6,2 10 1 1116
Nie bój się mnie
powrót do forum filmu Nie bój się mnie

Fantastyczna fabuła

ocenił(a) film na 9

IMHO twórcy tego filmu po mistrzowsku kierują wyobraźnię widza na manowce, by po chwili zaskoczyć go zupełnie niespodziewanym rozwojem wydarzeń. Takich momentów jest w tym obrazie kilka. Jeden z lepszych filmów, jakie można było zobaczyć w Zwierzyńcu w 2010 roku. Nieprzewidywalność - to jest to, co tygryski lubią w kinie najbardziej :)

ocenił(a) film na 8
eBeDeBe

Zgadzam się film trzyma w napięciu do końca. Jak przyjemnie czasami odpocząć od tej amerykańskiej papki. Szkoda, że te filmy są tak mało znane!

ocenił(a) film na 8
mefisto2006

Dobrze, że mam Ale Kino i TVP Kultura, dzięki temu mam szanse trafić na taką perełkę. Szkoda, że w mediach z reguły cisza o takich produkcjach. Trzeba dokładnie wertować program TV/repertuar kin i odnajdywać to, co dobre.

ocenił(a) film na 8
kinimod79

dzisiaj leciał akurat, to sobie go obejrzalem. bardzo fajny film. specyficzny.

ocenił(a) film na 8
kamis___

Jeden z lepszych filmów jakie ostatnio oglądałem. O życiu, które chcielibyśmy wieść a nie możemy.

ocenił(a) film na 8
eBeDeBe

Fantastyczny! Zaskakujący i niesamowicie wciągający, wręcz hipnotyzując. Odtwórca głównej roli według mnie stanął na wysokości zadania, nie znałam do tej pory zbyt dobrze tego aktora ale z pewnością na długo zostanie w mojej pamięci. Polecam z pełną odpowiedzialnością, ocena powinna być co najmniej 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones