PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465238}

Nie bój się mnie

Den du frygter
6,2 1 116
ocen
6,2 10 1 1116
Nie bój się mnie
powrót do forum filmu Nie bój się mnie

Niestety brak napisów. Tak, brak napisów.
Jak i brak polskiego dystrybutora.


I co byśmy mieli począć na przykładzie setek innych filmów gdyby nie piractwo? Wielki latający potworze spaghetti pobłogosław piratów!

Uwielbiam skandynawskie kino.

BUNCH

Są angielskie napisy, jeśli chcesz, mogę Ci podesłać:-)

Binula

Witaj Binulo. Dziękuję za chęć, angielskie napisy mam również. Ale wole Polskie. Ponieważ chce z filmu zrozumieć 100% a nie 70%.

ocenił(a) film na 6
BUNCH

Film z polskimi napisami będzie wyświetlany prawdopodobnie jesienią w Klubie Kultury "Aleksandrów" w Warszawie.

BUNCH

Jeśli ktoś by się chciał pobawić z przełożeniem napisów z angielskiego na polski to tu jest film, napisy i plik roboczy w excelu dla tłumacza:
http://chomikuj.pl/KinoEuropejskie/K*c4*85cik+t*c5*82umacza/Den+du+frygter

użytkownik usunięty
BUNCH

he,he a ja mam polskie suby i właśnie zasiadam do seansu <chytry
uśmiech i zaciera ręce>

użytkownik usunięty

kurwa,napisy to ja może i mam ale film inny się ściągnął ;)
suby w każdym razie już są tylko trzeba dobrze szukać.

Ha, ha, ha! No nie mogę.
NIE MA NAPISÓW POLSKICH DO TEJ PRODUKCJI!

BUNCH

Czekam na te polskie napisy i doczekać się nie mogę. Trzeba będzie zadowolić się angielskimi, moja cierpliwość się kończy.

ocenił(a) film na 7
barbarossa

Byłem dzisiaj w kinie na tym właśnie filmie (oczywiście z napisami) i absolutnie mogę polecić tę produkcję. Subtelnie o relacjach międzyludzkich, trochę o konformizmie, jak dla mnie, kino na wysokim poziomie. Także jak ktoś ma film to warto poszukać tych napisów :) Ode mnie 7+

Paweln_2

Gdzie byłeś? U nas w kraju grają? Nawet w studyjnych kinach tego nie widzę.
Mówiąc najprościej, bo Polska jest pojebana i preferuje komercyjne chłamy z USA.

P.S.
Znów gra tam ta paskudna kobieta, Papryka.

ocenił(a) film na 10
BUNCH

Witam
Film naprawde godny polecenia. Był pare miesiecy temu w kine Apollo w Poznaniu w ramach przegladu filmow dunskich. ode mnie 10/10, naprawde swietny!

BUNCH

BUNCH (i znowu spotykamy się przy filmach skandynawskich:-) ) grali go kilka tygodni temu w Rialto w Poznaniu przy okazji przeglądu kina duńskiego.

Binula

Witaj, to bardzo miłe. Widzę że nie tylko w dwie osoby, spotykamy się przy skandynawskich produkcjach na tym portalu. A to niezmiernie cieszy.

ocenił(a) film na 7
BUNCH

Witam,
Minęło już sporo czasu od ostatniego wątku o napisach, a mnie wciąż nie udało się ich znaleźć, oczywiście chodzi mi o polskie. Proszę o pomoc!

doxa11

Nie udało Ci się ich znaleźć, ponieważ ich nie ma i prawdopodobnie już nie będzie. Wiele duńskich filmów tak ma, jak chociażby Praga z Mikkelsenem.

ocenił(a) film na 10
Binula

Ale film był wyświetlany w polskich kinach, także napisy istnieją. Być mozę kiedyś wyjdzie na DVD w jakieś gazecie - mam taką nadzieję chociaż nie znam się za bardzo na realiach dystrybucji w SztamPolandzie. Film godny polecenia, jak dla mnie najlepszy film z Thomsenem jaki widziałem.

Nienasycony_Buhaj

Napisy oryginalne w kinie, a te pirackie tworzone przez użytkowników to dwie różne historie. Skandynawskie kino jest tylko wtedy tłumaczone jak film ma wzięcie, z filmami z Ulrichem Thomsenem bywa różnie, nie jest on zbyt popularny w Polsce. Nie każdy film, który leciał w niszowych kinach, wychodzi też w Polsce na dvd.

ocenił(a) film na 10
Binula

Film od stycznia będzie wyświetlany na kanale Ale KIno. Dobrze, bo można go obejrzeć po polsku. Źle, bo w tym filmie Ulrich Thomsen po prostu miażdzy swoimi monologami i barwą głosu, także najpierw obejrzałbym po polsku ale potem obowiązkowo z oryginalną ścieżką dźwiękową!. pzdr

Nienasycony_Buhaj

Szkoda że nigdzie indziej...

ocenił(a) film na 10
BUNCH

jest szansa, że ktoś to wrzuci do neta w dobrej jakości. Ja kiedyś tak zassałem Labirynt Fauna.

ocenił(a) film na 7
Nienasycony_Buhaj

Film w wersji z polskim lektorem pojawił się niedawno w necie. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Leonard_Shelby

Potwierdzam, zakończyłem właśnie seans z lektorem, szukajcie na torrentach ;)

staszpio

Fanastyczna wiadomość! Ale tylko połowicznie ponieważ bardzo lubię słuchać języka skandynawów. Lektor zabije tę magię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones