PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88934}

Nie kupisz miłości

Can't Buy Me Love
6,7 1 741
ocen
6,7 10 1 1741
Nie kupisz miłości
powrót do forum filmu Nie kupisz miłości

Świetny

użytkownik usunięty

Zdecydowanie jedna z najlepszych komedii romantycznych dla nastolatków, jakie oglądałam! Mimo że od jej premiery minęło już niemal 25 lat to wcale się nie zestarzała. Wystarczyłoby dodać komórki, nowe ubrania i już film mógłby uchodzić za współczesny. Zdecydowaną przewagę nad najnowszymi produkcjami ma z powodu tego, że brak w nim rozpowszechnionej teraz wulgarności i chamstwa.

Filmów o życiu nastolatków w liceum było już wiele. Popularna dziewczyna i chłopak uchodzący za frajera. Ona czuje, że tylko przed nim może się otworzyć, bo jej popularni znajomi są zbyt płytcy, by zrozumieć, jaka jest w głębi duszy. Brzmi banalnie? Ten film mógłby się niczym od nich nie różnić, ale niezaprzeczalnie ma coś w sobie, co urzeka niemal od samego początku. Dużo śmiesznych scen, fajne postacie i klimat lat 80-tych.

Gorąco polecam, naprawdę warto obejrzeć! :)

A ja polecam remake "Miłość jest za darmo", nieco uwspółcześnione, ale równie zabawna i pouczająca historyjka.

użytkownik usunięty
szaniawska11

Dla mnie nowa wersja była żałosna, chociaż najpierw to właśnie ją oglądałam. A jak jeszcze zobaczyłam, ile sytuacji było skopiowanych to już kompletnie uważam ją za beznadziejną. Twórcy się nie wysilili i po prostu tylko uwspółcześnili tę historię, dodając do tego typowe badziewne żarty.

ocenił(a) film na 7

Racja, film jak na takie klimaty niegłupi, ale jedna z końcowych scen, na stołówce... Nie da się jej opisać inaczej niż 'a kierowca autobusu wstał i zaczął klaskać'. Na szczęście to jedyna tak sztuczna scena w tym filmie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones